Make-up aneb který je ten pravý

pátek, října 19, 2012

Jak jsem již avizovala, dala jsem se do testování make-upu. Dnes jich na trhu najdeme nepřeberné množství, od levných až po drahé. Ale je někdy cena tak důležitá? Rozhodla jsem se vyzkoušet tři značky, Clinique, Loreal a Sephoru. Všechny značky mám už nějakým způsobem odzkoušené, takže tuším co mohu čekat.


Začneme make-upem od Loreal... Používám jej již delší dobu a vždy jsem s ním spokojená, pokud se dobře zkombinuje s další dekorativní kosmetikou stojí výsledek za to. Je dobře roztíratelný a konzistence je příjemná ale trošku řídká. Hlavní roli vždy hraje odstín, nebojte se nechat si poradit. Strávit u výběru i půl hodiny není na škodu. Dobře kryje ale dle mého dlouho nevydrží. 
Cena v akci cca 250,-


Dále jsem si vzala do parády make-up od SEPHORY. Upřímně jsem od něj neočekávala zázraky ale trošku jsem jen podcenila. Roztíral se velmi lehce, konzistence o trošku tužší než u Loréalu ale pro mně příjemnější.
Kryje velmi dobře a i přesto , že jsem sáhla po světlejším odstínu krásně mi pleť sjednotil. 
Cena 400 - 500,- 


A jako poslední make-up od Clinique. Dostala jsem jej darem, takže jsem se hlavně bála, že se kamarádka netrefila do odstínu ale ejhle. Dobře při návštěvě prošmejdila koupelnu. Musím říct, že tento make-up mně překvapil. Jeho konzistence příjemná, krásně kryje a pleť je najednou rozjasněná a sjednocená. Nebylo třeba používat korektor. Vydrží dlouho a není třeba si jen na obličej plácat hromadu (jako u jiných), lahvička je tedy předurčena k delšímu požívání. Vyplatí se do něj investovat.
Cena cca 650,-


Jaký make-up požíváte Vy a jste spokojeni? 

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Poslední dobou nejsem snad spokojená s žádným :( Naposledy jsem fakt spokojená byla s Mary Kay, ale ten už totálně došel a na nový není, tedy spíš potřebuji vyplácat ty, co doma mám. Z těch mi nejvíc vyhovuje Maybelline Affinitone. Ale míchám si ho s BB krémem od dermacolu. :D

    blog Měj se ráda

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení