Manufaktura Limited Edition Grep + Pomeranč

sobota, října 05, 2013

Limitované edice od Manufaktury nikdy nezklamou. Vanilku ještě sice nic nepřekonalo, 
ale pomeranč s grepem stojí taky za hřích.

Produktové složení posledních limitovaných edicí je většinou podobné.
Tělové mléko, sprchový gel, krém na ruce, tuhé mýdlo, sirup a čaj.
Takhle kolekce má navíc toaletní vodu a balzám na rty.

Složení sprchového gelu obsahuje mnoho pokladů. Od olivového oleje, přes výtažky z citrusů, až po obilné klíčky. U nás doma tyhle sprchové gely dlouho nevydrží. Ne jednou jsem drahou polovičku přistihla, jak gel intenzivně mačká pod tekoucí vodu. Prej je pěna základ skvělé koupele.
Cena 135,-

To samé platí i u tělového mléka, konzistence je řidší ale o to lépe se aplikuje. Tělo nádherně provoní a hydratuje. Obsahuje mandlový a hroznový olej včetně výtažků z citkusů, panthenolu. Jako každý jiný krém, i tento Vám pokožku zjemní a zklidní. Varování - Rychle mizí... :)
Cena 159,-

Krém na ruce, to je něco na co se vždy moc těším. Jsem na ně uchyl!!!
V mé koupelně najdete šílené množství krému na ruce, jeden mám na doma, jeden sebou do práce, jeden na smutnou náladu a další na veselou. Prostě, mám jich mnoho. Převážně od této značky, kdo je používá ví, že jde o závislost.
Cena 149,-
Angel

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Já měla od Manufaktury vinný šampon, sprchový gel a mídlo a bylo to super, jen po šamponu se mi trochu víc mastili vlasy. Každopádně všechny citrusovy krémy, gely, atd.. jsou moje, takže určitě vyzkouším. :))

    OdpovědětVymazat
  2. Teď jsem objevila krém na ruce a nedám na něj dopustit! Bože ta vůně je něco uchvacujícího! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení