My summer ...

středa, srpna 20, 2014

Léto bylo na blogu neplodné, co si budeme povídat. Dlužím vám tedy vysvětlení proč tomu tak vlastně bylo. :)
Jak někteří víte, v červnu jsem začala pracovat v nové firmě, respektive v e-shopu,který ulehčuje život maminkám. Má pozice v ní je - Správce sociálních sítí pro ČR a SK. Komunikuji zde s maminkami, představuji jim akce, novinky a chystám pro ně soutěže. Práce mě plně uspokojuje o to více, že kolektiv zde je perfektní. Většinou jedeme na plné obrátky, ale najdeme si čas i na pořádnou porci zábavy a smíchu. Trochu jsem si tím splnila i sen, našla jsem práci, která je pro mě zábavou a neustále se učím v rámci sociálních sítí novým věcem. To že jsme skvělá parta potvrzuje i foto, které najdete ZDE. Takže kdo koukne nechť dá lajk. Přece jen vidět pány „tvorstva“ jako denní hýčkající rotu stojí za úsilí dosáhnout vysněného cíle.
I přesto, že jsem se stále snažila práci skloubit s blogem, nakonec jsem pochopila, že takhle to ze začátku nepůjde. Člověk se musí zaběhnout a věnovat čas práci, která vás živí, než koníčku, který děláte.
Nyní ale mohu s jistotou říct, že jsem došla do bodu, kdy se najde čas i na blog. Připravuji vám tedy pestrou várku nových článků a pomalé představení projektu, jenž bude vrcholit s příchodem nového roku. Jak já se těším… 
Těšit se můžete také na mnoho soutěží. Ta první začne hned tuto neděli, kdy si zahrajeme prostřednictvím instagramu (podobná soutěž zde už byla) o pět bronzerů značky Avon. Proto šup klik sem a sledovat. 
Očekávejte taky porci DIY článků a recenze na výrobky, nebudou chybět ani recepty a lifestyle články. Ráda bych se také podělila o vtipné historky ze života, byla by škoda si je nechat jen pro sebe, nemyslíte?

A teď vy… Jaké bylo léto? Máte nějaké novinky? You Might Also Like

4 komentářů

 1. Ten e-shop zni vazne zajimave, takove mile to je :))
  Berry The Blue

  OdpovědětVymazat
 2. Leto pre mňa väčšinou znamená typická malta :D. Doma na dvore. Tento rok to vyšlo na prerábku kúpelne ale som rada, že je to konečne za nami. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Pořád při starém, jen jsem zažila tu nejlepší dovolenou !! :))) . Na mém blogu probíhá *GIVEAWAY* o bělící pásky na zuby od CREST, přijď se podívat a zasoutěžit!♥ Budu moc ráda, když se přidáš :) Blog ϐook of ϐeauty

  OdpovědětVymazat
 4. Like je tam a držím palec ať vyhrajete ;o). A taky ať se Ti v nové práci i nadále daří a líbí, je fajn když člověk může dělat něco co ho baví :o). Těším se na články a i ten nový projekt, jsem zvědavá co to bude :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení