100% spokojenost s FACE CARE

středa 15. října 2014

Dnes jsem si pro vás připravila lahůdku... Jsem z této řady maximálně nadšená, tedy ne jen já ale i Kuba.
Za svůj kosmetický život jsem narazila na mnohé kousky. Některé si zasloužili cestu do koše, jiné dostali další šanci, a pak jsou tady ty "výrobky", které přijdou, usadí se ve vaší koupelně a dokud je budou vyrábět, tak neodejdou. 
Těchto pár kousků si toto mé ocenění zaslouží a nebylo by fér se o ně nepodělit, alespoň zkušenostmi.
Představuji vám řadu Sensitive Face Care od Manufaktury. Sadu bych rozdělila na dvě skupiny, jedna je ta čistící a druhá ta finální. 

Čistící sada

Zklidňující pleťová voda (157,-) - obsahuje mandlový olej a panthenol. Já sama jej používám po každém odlíčení. Pleť není rudá, nelepí, je příjemná na dotek. Pokaždé když testují jiné pleťové vody, nejsem spokojená jako s touto. Ideální i pro citlivou pokožku, což se velmi hodí.
Čistící pleťové mléko (177,-) - když mi jednou došla micerálka nebo nejsem zrovna na cestách, používám k odlíčení pouze toto mléko. Osvědčilo se mi už mnohokrát a i přes vyšší cenu jsem si jej už třikrát pořídila. Obsah se velmi podobný jako u pleťové vody, obsahuje tedy mandlový olej a panthenol.
Jemný čistící peeling (169,-) - osobně jej moc nepoužívám, snad jen jednou měsíčně. Na peelingy jsem nikdy moc nebyla. Raději si napařím obličej heřmánkovou lázní a následně si nechá obličej Kubou namasírovat. Přitom Kuba je zase ten, co si peeling nemůže vynachválit. 
Jeho názor - Jsem chlap a díky hromadě kosmetiky, kterou má Lucka doma už ani nepoužívám speciálky pro muže. Byla by to blbost, co sedne jí, tak i mě. :) Tuhle sadu bych tedy s čistým svědomím mohl doporučit i chlapům. Nikde totiž není napsáno "jen pro ženy". Žádné šupinky, suchá a podrážděná pleť, ani ta chlapská. 
Krémy a oční balzám

Denní pleťový krém (219,-) - chcete investovat do kvality ale jiné extra komerční značky jsou na vás moc drahé? Tento denní pleťový krém splní vaše očekávání, tedy moje splnil na plné čáře. Obsahuje mé oblíbené bambucké máslo + makadamiový a hroznový olej, včetně panthenolu. Na pleti je příjemný, skvěle hydratuje a nemusíte se bát jakéhokoliv filmu.
Noční pleťový krém (239,-) - používám již druhý měsíc, přiznám se, že občas zapomínám nebo někdy vyměním za jiné testovací krémy (jak se tak poslouchám a vnímám tyto testy, blogerky jsou svou pletí velmi odolné, tedy asi musí být). Oproti dennímu krému je hutnější, skvěle se nanáší a vstřebává. Hydratuje na jedničku, takže přináší přes noc pleti potřebnou vláhu.
Revitalizující oční balzám (329,-) - zde nemohu být příliš objektivní. Než jsem jej začala používat, dělalo mi společnost sérum na oční okolí od Vichy. Mohu tedy jen dodat, že ať už je to tímhle či jiným přípravkem, nebo dokonce kombinací obou, mé oči září. Napuchnutí mě navštíví jen v případě, že večer prořvu u filmu, kde láska nezvítězí nad lstí apod. Tmavé kruhy pod očima mám zase jen při zapomenutí odlíčení po nějaké ehm ... dlouhém večeru. Určitě stojí za zkoušku.
Máte taky nějakou svou oblíbenou kosmetiku na kterou nadáte dopustit?
Pokud máte rádi můj blog, budu ráda za podporu v soutěži "blogerka roku".
Stačí kliknout ZDE...poté klik na hlasovat, vyplnit formulář a nakonec hlas potvrdit na emailu.
Předem za váš hlas děkuji.

4 komentáře

  1. ten peeling jsem dávala mamce k Vánocům, a nestěžovala si na něj, tak asi dobrý :)

    OdpovědětVymazat
  2. Akurát dnes som v butiku Manufaktury blúdila no nevedela som sa rozhodnúť, čo si kúpiť. Tak teda ďakujem za radu. Už presne viem, s čím odtiaľ najbližšie vykráčam. :)

    OdpovědětVymazat
  3. škoda, že není fotka složení, tahle řada mě dost zajímá :) i obaly jsou povedené

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.