Ubrousku, prostři se...

neděle 12. října 2014

Poslední dobou se to na mých facebookových stránkách puntíky jen hemží. 
Prvně jsem si zamilovala šaty z Puntiky.cz , poté přišel hrníček od Granka.
Nostalgie, vzpomínky na pohádky u kterých mi máma dělala teplé kakao, první kroky do školy 
s puntíkovou aktovkou. Kde jsou ty časy? 
A proto, že tenhle blog dělám hlavně pro vás, přináším vám skvělou soutěž 
o tři sady, které obsahují hrníček a plechovou dózu, kterou nikde jinde neseženete. 
Granko totiž tento rok slaví 35 narozeniny a proto říjen nazvalo "měsícem Granka".
V rámci oslav tedy studio Lazy Eye ušilo naprosto skvělé puntíkované šaty pro Andreu Kerestešovou, které budou poté vydraženy v klubu Podnik na akci Roller Skate Disco pro charitativní účely. 

Puntíkatý měsíc vrcholí 25.10, toho dne ukončím i soutěž, přesně v 18:00 
a pak už to bude jen o štěstí. 
Podmínky soutěže jsou tedy následující:
- olajkovat mou fb stránku ZDE
- napsat do komentáře, kam poputuje výtěžek z aukce 
(správnou odpověď najedete na fb stránkách Granka tady
- nezapomeňte uvést email *

* komentáře budou publikovány 25.10 v 18:05, z těch vyberu tři z vás, kteří se mohou těšit na sadu hrneček + dózaPokud máte rádi můj blog, budu ráda za podporu v soutěži "blogerka roku".
Stačí kliknout ZDE...poté klik na hlasovat, vyplnit formulář a nakonec hlas potvrdit na emailu.
Předem za váš hlas děkuji.21 komentářů

 1. Výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou.
  sasulkape@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou. :) J.i.t.u.l.e.K@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 3. výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou. tereziekrr@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 4. výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou. jitka.krchnakova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jů, to je krásné.. nemá chybu.. :)
  Výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou.
  jana-milickova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Ahoj Luci, tak olajkováno mám stále a již dlouho:) Aj pod FB blogem, odpověď je tedy, že výtěžek putuje na krásné charitativní účely (což je moc dobře:)). I když vím, že štěstí mi přát zase nebude, zkouším to =)
  A m§j e-mail je lucie.syslova@seznam.cz.
  Krásný večer.

  OdpovědětVymazat
 7. Výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou.
  krikelova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Výtěžek poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. P.S. Kakao je nej!!! :-) luckapultarova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 9. odpověď: na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek
  e-mail: opicka.bur@post.cz

  OdpovědětVymazat
 10. Ahoj, tak jsem první :)? Soutěž nádherná, hrníček sháním už dlouho pro syna, ale zatím jsem neměla štěstí a nikde na něj nenarazila.
  Na FB lajkuji jako Lenushenka Scrap a odpověď na otázku zní: Výtěžek z dražby šatů poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek :)
  Pěkný týden, Lenka
  lenka_jas@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 12. email > skikinka@seznam.cz
  Výtěžek poputuje na charitatívní účely – podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitatívního projektu Fashion show Bodiek

  OdpovědětVymazat
 13. Ten je krásný. Sleduji :)
  Výtěžek půjde na pomoc mladých módních návrhářů ze Zlína, kteří díky projektu Fashion show Dotek pomáhají starým lidem a lidem s Alzheimerovou chorobou.
  e-mail denisahermanova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 15. ahoj:) puntíky jsou taky má srdcovka:) a už i přítel jim přišel na chuť. Granko miluji a je to ten nej nápoj, když je venku tak škaredě. Výtěžek z akce poputuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou, tak snad se toho vybere co nejvíc. Hrneček už jeden od granka mám, ale už mu blednou puntíčky (kvůli mytí v myčce), tak by to chtělo nový přírůstek do rodinky:) třeba se mi zadaří. Budu držet pěsti na blogerku roku ;) podmínky na soutěž splňuji, mail je: ver.langerova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 16. Ten hrneček je opravdu kouzelný :) Výtěžek z aukce poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína :) a pak výtěžek z následné módní přehlídky jde na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou.
  aneta.tarabasova@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 17. Na podporu mladých modních návrhářů ze Zlína, kteří přes projekt Fashion show Dotek pořádají modní přehlídku a výtěžek z této přehlídky půjde na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou, takže vlastně velikou oklikou i tak na ně. :)
  zaneta.martinu@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 18. Ahoj Lucko, abych řekla pravdu,tak tahle výhra by mi udělala větší radost než nějaká kosmetika.Granko má snad každý spojedný s dětsvím, ale nejen s ním, piju ho i teď jako "dospělá" ;-)
  Odpověď je, že výtěžek z dražby šatů poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek.
  Sleduji Tě na FB i zde na blogu
  Měj se krásně, Niki
  Nikol88C@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 19. Výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou.

  OdpovědětVymazat
 20. Výtěžek z dražby šatů na roller skate discu poputuje na podporu mladých módních návrhářů ze Zlína v rámci charitativního projektu Fashion show Dotek. Tento projekt každoročně pořádá módní přehlídku, jejíž výtěžek směřuje na pomoc seniorům a lidem s Alzheimerovou chorobou

  danda6767@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 21. a já zapoměla uvést email, tak dodatečně - marketa.heinrichova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.