Umění potěšit muže

neděle, listopadu 16, 2014

Dejte mu prostě láhev pitiva a jídlo... Uvidíte tak šťastný výraz, že se vám osobně podlomí kolena. :)

Jo jo.. Každá ves, jiný pes... ale upřímně, za jídlo a láhev vychlazeného piva je vděčná více než většina.


Ale o tom, co všechno muž vypije a sní se dnes bavit nebudeme... Budou vánoce a většina si láme hlavu tím, čím drahou polovičku letos obdarovat. Proto jsem se rozhodla onoho muže, který se před patnácti lety objevil v mém životě, trochu vyzpovídat a vytáhnout z něj inspiraci pro vás...

1. Vždy naslouchej
Je důležité naslouchat!!!  Příklad : V červnu si užíváte procházku či chytáte bronz někde u vody a bavíte se o věcech, které patří do běžného života... On ale najednou pronese "chytrý telefon, který není natolik chytrý aby jeho baterka vydržela alespoň den"... Ha, tady je to jen sázka na jistotu a stačí si do diáře někde v listopadu napsat "koupit power bank"... Ideální dárek pro majitele chytrých telefonu, které nejsou zas tak chytré... Takových výkřiků do tmy se ale během roku odehraje jistě mnoho.

2. Co chlap to dítě
Toto platí jak u svobodného a bezdětného, tak i otce. Osobně vím, že auto zakoupeno Sebínkovi pod stromeček je i malý dárek pro mě. V každém z nás je dítě. To platí i u her na PS... Výhoda otců je ale ta, že to dokážeme schovat za sny a přání našich dětí. No a když už tedy né například auto na dálkové ovládání, tak taková škola smyku pro dospělé ho určitě nadchne.

3. Každý člověk potřebuje vypnout
Práce, termíny, honění ... ehm honění za všemi povinnostmi běžného dne. Chlap je taky člověk a někdy je i masáž od přítelkyně nedostačující (tedy pokud nejde o certifikovanou masérku). Potřebujeme občas pořádně namasírovat záda, vypnout v sauně nebo užít si takový Wellness for men. A pokud nám budete dělat doprovod, o to lepší relax to bude... 

4. Sázka na jistotu
Ponožky, parfém, trenky... Klasika, která neurazí, tedy pokud se žena trefí do vkusu. Takže žádné výstřelky... Smysl pro humor se pod stromkem neznámkuje a  trenky s vetřelcem požírajícího mimoně jsou tabu. To platí i u ponožek... veselé duhové ponožky jsou možní ňuňu roztomilé ale k obleku se nějak nehodí.
Umíte si představit kamarády z práce? Jsou to škodolibé prasata... Všichni jsou :D

Kam se tedy doporučuji kouknout?
Ne mnoho chlapů ocení design a originalitu určitých kousků, ZDE ale najdete mnoho inspirace a to nejen pro chlapa. Osobně na stránku sám párkrát do týdne vlezu a hlasitě vykřikuji co by se ehm "nám" hodilo.
Pokud chcete darovat nějaký zážitek, koukněte zase TADY . Najdete tam mnohé, například jízdu ve formuli, golfový balíček nebo hromadu relaxačních procedur.
No a pak jsou to konkrétní stránky, tedy pokud pán tvorstva oznámil co přesně chce. :)

Doufám, že vás článek pobavil. :) Pokud už víte co budete kupovat, podělte se v komentáři. Inspirace totiž není nikdy dost. :)

Více inspirace najdete i na
Follow me

You Might Also Like

5 komentářů

 1. Ma draha polovicka dostane ctecku knih, protoze je to knihomol a do knihovny uz se nam nic nevleze :-D Dal klasicky cerne trenky a cerne ponozky, poukaz na novou zimni bundu a boty. Jo a novou zidli a sluchatka k pocitaci, bez toho by to pry neslo :-D Ale ano, clanek pobavil ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc pěkné tipy :) Přítel ode mě dostane něco voňavého a taky pomůcky k posilování
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 3. Super článek, příjemná změna. :)

  OdpovědětVymazat
 4. Skvěle napsaný článek! :) Já letos ještě vůbec nevím, i když už je fakt načase :(

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení