Happy new year

středa 31. prosince 2014

Čím je silvestr tak výjimečný?
Máme možnost začít znovu, ano mnoho věcí nezměníme, jsou a budou tady. Milovaní jenž nás opustili se nevrátí, ztracené lásky už jsou taky fuč a roky stále plynou. Stroj času neexistuje. :)
Mnoho lidí bere příchod nového roku jako začátek něčeho nového, dávají si předsevzetí, která většinou nesplní a schovají si je na další silvestrovskou noc. 
Tenhle rok byl pro mě plný zvratů, překvapení, špatných zpráv. Každý máme za sebou podobný rok. Štěstí je pomíjivé, zdraví nevyzpytatelné, a láska? Ta může být ve výjimečných případech věčná. 

Chci se s Vámi rozloučit s rokem 2014 a alespoň myšlenkou Vás doprovázet při vstupu do roku nového. Jsem ráda, že vás mám. Každý komentář, kliknutí na "to se mi líbí" mě ujišťujete, že to co dělám má smysl.

Přeji vám co nejkrásnější vstup do nového roku, roku 2015. Je jedno jestli jej strávíte v pelechu s drahou polovičkou či chlupatým kamarádem, Zda budete součástí velkolepého večírku nebo jen jeden z davu v centru města. Nezapomeňte na polibek, přiťuknutí a popřání toho nej všem okolo vás.

Budu se na vás těšit zase v novém roce.
A ještě jedna maličkost... Možná to berte s nadsázkou, ale miluji vám a jsem za vás všechny moc ráda. Nebýt vás, vaší podpory, nejsem zde. Jste můj hnací motor.
V novém roce vám to hodlám maximálně oplatit.
Více inspirace najdete i na mém
Follow me6 komentářů

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.