Merry Christmas

středa, prosince 24, 2014

Pamatuji si, jak jsem jako malé dítě milovala tohle vánoční období. Celý byt provonělo cukroví, které máma servírovala na stole, na to, jak nás občas plácla přes ruce neboť pro nás ono cukroví bylo lákavější než oběd, jak se ještě vánoční odpoledne ozývalo z ložnice stříhaní papírů a izolepy.
Na jednu stranu jsem milovala tyhle okamžiky, kdy jsem mohla být dítě a věřit na Ježíška, jak se táta vždy vypařil otevřít okno do obýváku a následně se ozývalo lehké narážení krabic, které se snažil s Ježíškem soukat pod stromeček. Na druhou stranu jsem toužila být strašně dospělá a řešit tyhle starosti s Ježíškem osobně.Každé vánoce vzpomínám na tyhle bezstarostné okamžiky

Nyní jsem máma a mám to, po čem jsem vždy toužila. S Ježíškem sice nespolupracuji :) ale ráda si na něj hraji. Vidím na svých dětech to, co viděli pod stromečkem snad všechny rodiče světa.
Jiskry v očích, smích, štěstí. I když to vždy stojí mnoho sil a trpělivosti, stojí to za to.
Moc se na dnešní večer těším, už nyní jsem netrpělivá, snad více než oni. Ne, že bych tady nervózně poskakovala a čekala co pod stromečkem najdu, ale nemohu se dočkat těch radostných výkřiků.

A vám? Vám chci popřát krásné vánoce, hodně štěstí, zdraví a splněných snů.
To vše ostatní přijde tak nějak samo. :) Důležité je nepřestat věřit.

Jsem ráda, že vás všechny do jednoho mám a budu šťastná, když se zde sejdeme zase za rok v silnější sestavě, o rok starší a také moudřejší. Poučení z chyb a omylů.

Krásné vánoce vám všem :*
Více inspirace najdete i na mém
Follow me

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Děti ještě nemám, ale přesto se už moc těším až uvidím rozzářené oči svých nejbližších, kteří budou rozbalovat mé dárky. Letos jsem na svůj výběr obzvláště pyšná :).

    I tobě přeji krásné pohodové Vánoce a do roku 2015 jen to dobré :).

    OdpovědětVymazat
  2. Nedivím se ti, také ráda vzpomínám na dětství a na to, jak úžasné bylo věřit na Ježíška. Každopádně si užij dnešní večer společně s dětmi.

    Přeji ti krásné svátky! :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení