Workshop s OLYMPUS

sobota, prosince 06, 2014

Kdo sleduje mě sleduje na facebooku, ví, že jsem se tento týden zúčastnila skvělého workshopu
s Olypusem. A neboť to byl zážitek více než skvělý, rozhodla jsem se o něj podělit.
Mnozí z vás ví, že všem finalistkám "Blogerky roku" by zapůjčen skvělý kousek Olympus PEN
a v rámci zapůjčení byl nabídnut i tento blogerský workshop.

No a neboť celou Prahu ovládla v úterý ledovka, sešla jsem se na místě pouze s Janou z Love Fashion a Olgou z Everyday-Runway . A víte co? Vůbec nám tahle ala soukromá lekce nevadila. Atmosféra byla více než příjemná. Oli nám dělala barmanku, fotograf Vlado Kníž si nechal skákat do řeči a občerstvení mizelo rychlostí blesku.

Po hodince jsem za sebou měli teorii a čekala nás praxe... Hlavu plnou informací jsem zahřívala více než obvykle a hrála si s foťákem jako malé dítě (o samotném fotoaparátu chystám článek příští týden).  Když k plátnu ještě přiskočila krásná modelka, šel ateliérem slyšet jen cvakot foťáků a odpalování blesků.
Dokonce jsem se dostala i do ruky vizážistky, takže jsem se snad poprvé viděla namalována profíkem. Prvně jsem si připadala strašně zmalovaně ale okolí mě celý den chválilo, takže jsem si vlastně z worshopu odnesla mnohem víc než nové zkušenosti, ruku v ruce mě doprovázelo i větší sebevědomí.

Vždy jsem focení v ateliéru tak nějak odmítala, není nad denní světlo, exteriér a slunce kreslící krásné stíny. Po tomto worshopu ale musím uznat jeho kouzlo. Vše je tak nějak jiné, ostré, příjemné.
Vřela doporučuji všem amatérským fotografům.

A jak se mi focení dařilo? Na to se můžete kouknout na pár fotografiích, které jsou součástí článku.
Ještě jednou velké díky týmu, který se nám celou dobu věnoval. Rozhodně jsem přišla Olympusu PEN na chuť a stal se nedílnou součástí mé kabelky.
Více inspirace najdete i na mém
Follow me


You Might Also Like

2 komentářů

  1. Super fotky, taky bych šla na takový workshop. Káťa

    OdpovědětVymazat
  2. Krásné fotky. A slečna modelka teda taky. :)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení