JEREMY SCOTT & ADIDAS ORIGINALS uvádí

úterý, února 10, 2015

Minulý týden mi do emailové schránky přišla nabídka otestovat limitovanou edici toaletní vody, kterou pro ADIDAS navrhl sám velký Jeremy Scott. Už jen díky designu flakonu jsem nemohla odmítnout. :) Vlastnit kousek jako jedna z 10 tisíc na celém světě je už tak skvělá nabídka. Troufám si říct, že jde vlastně o sběratelský kousek.


Na druhý den jsem už v práci nervózně očekávala kurýra a vnímala, že kolegyně se na balíček těší více než já. :) 

A pak byl tady... Opatrně jsem nakoukla dovnitř a byla jsem unešená. Kolegyně se seběhly a mely neuvěřitelnou chuť se tím postříkat od hlavy až k patě. Osobně jsem milovnice pánských vůní, a i přesto, že jde o unisexovou toaletní řadu, viděla bych jí spíše více padnoucí k ženě než muži.

Když si přičichnete cítíte lehce květinovou vůní, nádech dřeva a ostrost pepře.
Kuba ale i přesto hlásá, že si jí klidně nechá... :)

Dle dostupných informací bude v České republice k dostání jen pár desítek a to pouze v pražské parfumérii Marionnaud, která se nachází v obchodním centru Nový Smíchov. Pokud se tedy i vy chcete stát vlastníky tohoto kousky, doporučuji vyrazit si pro něj co nejdříve.

Abych vám ale také trochu představila tvůrce této vůně, přináším vám pár informací i o něm samotném.

Jeremy Scott je nejextravagantnější modní návrhář současnosti, který udává poptrendy. Jeho tvorba se vyznačuje vtipem, optimismem a uhlazeností. Neexistují pro něj žádné limity, žádné otázky. Dle jeho slov se realita vždy nějak podřídí. Jde o jeho první vůní, která ztělesňuje vysoce kontrastní svět populární módy.

Více inspirace najdete i na mém
Follow me

You Might Also Like

4 komentářů

 1. Je to krásná botička, vůně by mě zajímala :)
  Blog by Veru

  OdpovědětVymazat
 2. také mi tahle vůně přijde spíš dámská než pánská. potvrdila mi to i mamka a ještě na mě koukala tak divně, že bych tím chtěla navonět chlapa :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to ti upřímně závidím, že ti přišla taková nabídka :) Design flakonku vypadá vážně úžasně :)
  http://everythin-kate.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení