Holidays...

čtvrtek 21. května 2015

Pokaždé když poslední dobou jezdím z práce tramvají domů nebo do školky, vnímám přes sklo, jak se síla slunce stále stupňuje.Všichni odhazují teplé svršky, ženy vytahují z šatníku šaty a venku cítíte, jak vše kvete (bohužel alergici by jaro doslova přeskočili). Vždy jsem byla milovnicí jara a podzimu. Jde totiž o ideální teploty, které mi maximální vyhovují.Slunce vás nepálí do zad, doma vám k dokonalému spánku stačí pouze otevřené okno a pohled na přírodu má zvláštní kouzlo.

Na jaře vše kvete, voní a na podzim se vám zase naskytne úžasná podívaná v podobě palety všech odstínů oranžové a hnědé barvy. Léto jsem jako dokonalé období vnímala v období mého mládí. To byl vždy víkend plný koupání,slunění a posedávání na zahrádkách či v parcích na dece. Od té doby co mám ale své andílky, vnímám léto jako stresové období,kdy je třeba skloubit prázdniny a práci. Letos budu ale díky babičce vysvobozena. Děti stráví většinu prázdnin u babičky a dědy,
kteří mají již nyní hromadu plánu včetně pobytu v krásných Luhačovicích.

No a já? Práci babičce asi nepředám ale hodlám si tu hromadu volného času užít. Je jedno jestli půjde o kafe s kamarády, slunění na terase s knížkou v ruce nebo výlety s Kubou. Bude to můj čas a já poslední dobou vnímám, jak vnitřně odpočítávám čas kdy budeme děti předávat prarodičům. Já vím, jsem to ale máma, pokud ale máte děti, víte o čem mluvím. No a pokud děti nemáte, jednou to určitě pochopíte.

O letních prázdninách s Kubou plánujeme výlety na kole, pikniky, válení a hromadu romantiky. Nehodláme cestovat za hranice,chceme si to užít na naší rodné půdě, věříme, že je zde stále co objevovat.  Pokud tedy znáte kouty naší země, které stojí za to navštívit, určitě dejte v komentáři vědět. Každý tip se hodí. :)

Nyní máme naplánovaný výlet na kole směr Karlštejn, sjíždění řeky (nastal čas si na můj oblíbený Olympus pořídit voděodolný obal), České Švýcarsko a Adršpašské skály. Vše proložíme skvělým jídlem, vínem a dobrou náladou.Červenec ale nebude jen o výletech a práci, bude to taky poslední měsíc na splněný výzvy "360 kilometrů za 101 dní". Běhu se tedy nevyhnu, vlastně ani nechci neboť mě to začalo doslova bavit.

Ano, přiznávám, občas bych raději ulehla do pelechu se sáčkem chipsu ale při těchto myšlenkách si vzpomenu na vás. Na všechny co se zapojili a podporují mě formou emailu.

A co vy a prázdniny, jaké máte plány?


A nebojte, ať už se rozhodneme udělat si výlet kamkoliv, vezmu vás tam alespoň virtuálně sebou. :)

3 komentáře

 1. Já ho včera hledala v DMku a nenašla ach jo :-((
  moc pěkný článek.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. mas moc pekny blog:)!
  www.fashionhousecz.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. No já jsem sílená alergička jen projdu terasou a kýchám jak oslík, oči mám napuchlé a teče mi z nich. Vždycky se nadopuju práškama a je to celkem fajn :D
  Jinak se strašně těším na konec července. Jedeme do chorvatska :)

  Blond LADY

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.