Značka, která ví co dělá

úterý 9. června 2015Značka Triola se na českém trhu objevila pře více než 90 lety. Přesně to bylo 23. prosince 1919. Začlala jako malá pražská firma, z které e následně stal národní podnik s dvaceti výrobními závody. Triola obstála ve zkoužkách napříč stoletím. Přežila požár, války, změny režimů i majitelů.

I přesto, že v 70. a 80. letech rozšířila sortiment i na ložní prádlo, nakonec se vše vrátilo ke kořenům a spodní prádlo se opět stalo dominantou, která vydržela do dneška. Po prádle plátěném a hedvábném se svět českého spodního prádla díky Triole rozšířil o prádlo elastické.

Spolupráce s touhle značkou je pro mě pocta. Díky přírodě, která mi nadělila prsa velikosti E je pro mě skvěle padnoucí podprsenka prioritou. Zpracování a množství krásných kousků mě nenechává pouze u nevkusných podprsenek s vysokým středem. Novinka, která se stala součástí mého šuplíků má decentní barvu i střih, která oslovila i Kubu. Za mě tedy mohu říct pouze jedno a to slovo "ANO".
Berte prosím fotogafie s rezervou. Celkem se jich udělalo snad sto, chtěla jsem ať působí přirozeně a decentně. Troufám říct, že výsledek takový je. No a abych vás neošidila o soupravu, kterou mám na sobě, můžete na ní kouknou na následují fotografii... :)FOLLOW ME

6 komentářů

 1. Lucinko, krásné fotky. Decentní ale sexy. Moc se ti to povedlo, čekala jsem jaké fotky zde najdu a jsem ráda, že nejde o žádny glamour, které se zde na blog nehodí. Jinak Triolu znám, občas jsem na ní koukla díky reklamě ale jinak nenakupuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář. Fotek bylo mnoho ale nakonec jsem vybrala pouze tyto. Souhláším s decentností, která se na blog hodí. Je vůbec zázrak, že jsem na blogu já, focení jsem nějak nepřilnula a raději za fotoaparátem stojím než před ním pózuji. :)

   Vymazat
 2. Krásné fotky, jsi krásná žena. Nevěřím, že jsi máma dvou dětí. :) Lenka

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky Luci, hrozně se mi líbí, že jsou decentní a nejde o nic vulgárního a prvoplánového. Přesto jsou smyslné a sexy :) Souprava se mi moc líbí a tobě sedí jako ulitá. Paráda :)

  New in: May 2015

  OdpovědětVymazat
 4. Hezké, decentní fotky. Připadá mi, že ta podprsenka ale má vyšší střed nebo se mi to zdá?

  OdpovědětVymazat
 5. Krásné fotky, krásná souprava. Moc se ti článek povedl. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.