Zoufalá chuť na sladké ...

pondělí, června 22, 2015

Jednou, maximálně dvakrát do roka mě přepadne neuvěřitelná chuť na sladké, které běžně vůbec nejím.
Už od mala jsem si místo nanuků kupovala citronku nebo kyselý vitacit. :)

Proto se snažím na tento okamžik vždy připravit. Schovávám si kousky z Velikonoční nadílky, kupuji arašidovou nugetu, nebo prostě popadnu Milku při rodinném nákupu. Tyhle sladké kousky pak naivně schovávám do horních poliček v naší kuchyni. Světe div se, vždy když mě přepadne chuť na sladké, všechny kousky jsou pryč.
Občas dokonce nacházím jen prázdné obaly, v nejlepším případě i jednu kostičku čokolády.

To je okamžik, kdy se změním na kresleného panáčka, kterému jde dým z nosu, uší a plameny šlehají z úst...
Okamžik, kdy si přejete sedět před regálem se sladkostmi a užívat si blaha v podobě ukusování všech cukrovinek,
které jsou v dosahu.

Dnešní den byl přesně takový... Okolo sedmé večer to přišlo... Zoufalství, chutě a následně zklamání,
když jsem našla všechny skýše prázdné. Dokonce měl někdo tu drzost sníst mi nugetu a nechat v lednici prázdnou sklenici... Ani velikonoční zajíček s mým jménem nebyl k nalezení.  Buď to prostě vzdal, nebo se stal obětí některého člena rodinného týmu. :)

Začala jsem mírně poskakovat po bytě, zoufale hledající alespoň polomáčenou sušenku, prostě cokoliv sladkého
co by ukojilo mou potřebu narvat do sebe nezdravé množství cukru. Když už jsem přemýšlela, že do sebe narvu misku s cukrem, objevil se on... Chytil mě za ruku, hodil na mě mikinu, vzal klíčky, doklady a už mě táhl do auta. Cílová stanice "Obchodní centrum" a cukrárna plná dobrot. Koukala jsem na všechny kousky s otevřenou pusou a nakonec vyhrál tento dokonalý větrník. Probudila se ve mě šelma, která dokázala sníst tohoto obra za necelých pět minut.

Díky za obchodní centra, kde mají cukrárnu otevřenou do devíti. Děkuji za dokonalého chlapa, který se nedokáže dívat jak trpím, děkuji člověku, který dokáže vyrobit něco tak dokonalého jako je tento úžasný Větrník.


Nyní se sklopenou hlavou odcházím do pelechu a budu do usnutí přemýšlet nad skryší, která mi vždy zajistí přísun cukru v okamžiku mé slabosti. :)

A co vy a chutě? Co běžně nejíte ale občas jste schopni pro kousek "TOHO" udělat cokoliv?FOLLOW ME

You Might Also Like

8 komentářů

 1. Větrníky mám taky moc ráda.
  http://monalisabeautyeri.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Jéé, tak tohle já mám přesně s brambůrkami nebo něčím slaným a naopak sladké jím každý den, ale snažím se jíst zdravější varianty, takže jím hodně hořké čokolády, ovoce a místo dezertů bílý jogurt s medem, ale když hřeším, tak s brownies :) BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 3. tak ty si štastý človek. Ja mám chut na sladke každý den! :-)

  OdpovědětVymazat
 4. Pobavila jsi mne Luci :) Já mám sice takové nálety více jak dvakrát do roka :-D Ale taky mi nesmí na moje sladkosti nikdo sáhnout, většinou to také odnese větrník, miluji ho, pak kokosová Ritter Sportka, Milky Way Bubble ta dvojbarevná a balíček čipsů.. zajímavé, že mi ani zle není :D Prostě, jak tělo chce, tak chce... :P :)) :D

  OdpovědětVymazat
 5. Jak už zmínila slečna přede mnou - jsi šťastný člověk, že ti sladké stačí párkrát do roka!
  Já, těžký závislák na sladkém, v poslední době procházím lehkou "odvykací" kúrou - půl tabulky čokolády denně jsem zkrouhla na řádek čokolády týdně :-)

  OdpovědětVymazat
 6. já mam chuť na sladké hlavně po nějaké těží jídle.

  OdpovědětVymazat
 7. Větrník je to nejlepší, co kdy mohli v cukrárně vymyslet :)
  znám moc dobře :D

  OdpovědětVymazat
 8. Uplne mi beres slova, taky me prepadne parkrat za cas neuveritelna chut na sladke, i kdyz mam radsi treba slana jidla. :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení