V časopise jsou občas šílený kecy aneb Balea v hlavní roli

neděle, července 12, 2015

Rovnou k věci... Můj nos vypadá poslední dobou jako měsíční krajina. :) Pořád jsem si myslela, že po třicítce budu
(jak to píšou ve všech časopisech) mít pleť jako modelka, zkušenosti, které mi bude každá mladší žena závidět a milenka k nezaplacení. :)

No dobře, jednu potvrzuji se vztyčenou hlavou :) druhou potřebuji potvrdit mladší ženou :D a s třetí zásadně nesouhlasím. Má pleť tedy dokonale nevypadá...

Je pravda, že toto léto jsem zatím vše zanedbávala, užívala si prázdnin, slunce a vody. Po včerejšku jsem se ale při pohledu do zrcadla rozhodla o malej restart. První to odnesly nehty, starý lak dolů, nasadit nový. Poté vlasy a kokosový zábal a nakonec pleť. Zde si vždy maximálně užívám napařování heřmánkovou lázní, když pak vodu necháte jen tak vystydnout, namočíte do ní látkovou plenu a položíte na záda, dostane se vám zklidňující luxus pro pokožku.

Nicméně zpět k mé mesíční krajině. :) Pamatuji si na chvíle kdy jsem zkoušela pásky Nivea a musím říct, že jsem se velmi zklamala. Tenkrát jsem si koupila rovnou tři balení, takže mě fakt, že to prd funguje velmi naštval.

Letos jsem tomu chtěla dát tedy šanci znovu, nesáhla jsem ale do regálu s Niveou ale vzala na zkoušku pásky na nos od Balea za padesát kaček. Myslím, že na zkoušku jde o přijatelnou cenu.
Doma jsem si s Kubou napařila obličej, očistila a umístila na noc pásku.
Když jsem jí po deseti minutách sundala, byla jsem mile překvapena. Viděla jsem okamžitý efekt, hlavně tedy na sundané pásce (viz. foto číslo 3). Všechny ty vlásky, které na fotce vidíte jsou nečistoty, které na sebe páska nalepila.


První použití a musím říct, že s maximální spokojeností si zaslouží jedničku. Ano, nemusí to takhle fungovat na každou pleť ale to vám určitě nemusím vysvětlovat. :)FOLLOW ME


You Might Also Like

10 komentářů

 1. Balea je super, jedna naše známá dělá testy pro far. firmy a balea je an stejné úrovni jako její předražené značkové sestřičky:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná na tom něco bude ale znáš lidi, raději drahý kousek, kde neplatíš za výsledek ale značku. :)

   Vymazat
 2. Tak po tomhle Balea produktu se určitě podívám, jsem zvědavá, jestli i na mé plet i budou vidět takové výsledky :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Určitě vyzkoušej a pak dej vědět. Ráda si pak přečtu, jak to fungovalo u tebe. :)

   Vymazat
 3. Já mám podobné zkušenosti s takovou tou asijskou černou mazlavou pastou z ebay, která na nose zaschne a pak ji sloupneš právě s těma nečistotama. Asi to vyjde i levněji - kolik tam je těch pásek v jednom balíčku, prosím?

  OdpovědětVymazat
 4. Balea je balea :) Já měla tenhle produkt od Nivei a taky jsem byla neskutečně spokojená :)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak to tedy musím vyzkoušet, před týdnem jsem dopotřebovala právě ty nefuknční od Nivey (ležely mi doma přes rok, protože zklamání z výsledku a ne zrovna příjemné odtrhávání, mě příliš nenutilo je užívat).
  A Balea je super, roky jsem používala jejich oranžovou řadu na vlasy - za 30 korun udělala mnohem lepší služby než třeba Aussie, které stálo 5x tolik.

  OdpovědětVymazat
 6. Zítra musím do DM pro tento "zázrak" snad mi to také pomůže. :-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení