Splín...

čtvrtek 3. září 2015

Ne každý den je posvícení, ne každý den je dle našich představ. Někdy se pohybujeme na tenkém ledě, tajně doufáme, že se neprolomí a bruslíme si dál i s možností rizika.

Pamatujete na článek o snech? Dnešní je podobný, a proto i tento článek by měla doprovázet hudba, která se stala hymnou mého splínu? Pokud ne, doporučuji přečíst a i zde pokračovat dle stejného návodu, a to tím, že si na má další slova pustíte onu písničku. Ano, možná vás bude rozptylovat text, který zpívá ale jen samotný poslech vám mnohé naznačí."Chcem znamenie" .... Už delší dobu potřebuji aby měl den 40 hodin, abych zvládala vše co si dám na daný den za úkol. Pak ale přijdu na to, že čas neprodloužím a některé věci nevyřeším tak jak chci. Jen se na mně nabalují úkoly, práce, povinnosti. Občas to vše zaobalím a posunu se tak dál, někdy to bohužel ale není tak jednoduché a z banální věci se následně vyklube pohroma, kterou zřejmě již nemůžu odvrátit.

Jedna podobná se teď stala i mě, nebojte nikdo naštěstí neumřel a i kdyby, tak jde o věc na kterou nemáte žádný vliv, takový je život. Jde o selhání, které si buď budu vyčítat nebo se vyškrábu zpátky a vše bude třeba lepší. Bohužel nevidím do budoucnosti, takže vlastně nyní netuším zda jsem přišla o něco drahocenného nebo jsem se jen zbavila balvanu, který mě natolik tížil, že si nic jiného než dno nezasloužil. Možná je to jen nějaká výchovná lekce, které mě má ponaučit.

Slyšela jsem, že se říká, že pokud umřeme a narodíme se jako jiný člověk, je to proto, že zde máme ještě nějaký úkol. Já si poslední dobou říkám zda jsem nebyla masový vrah, že mě nyní život tak zkouší.

Ať už je to tak či onak, dnes mám splín a potřebovala jsem si vylít srdce. Říká se, že když to ze sebe dostanete, bude hned lépe.

Pokud se momentálně nacházíte ve stejné situaci, přeji mnoho sil... Hlavně ať je zase lépe. :* posílám pozitivní energii, kterou jsem v útrobách mé bolavé duše našla.

PS: Velké poděkování patří kolegyním Adél a Gabce. Panák je někdy potřeba i v pracovní době.
FOLLOW ME


5 komentářů

 1. Držím palce ;) život je cesta a ne lehká a přímá cestička, ale pěkně klikatá a hrbolatá ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Zase bude líp, nebojte. Taky se necítím posledních pár týdnu jako ta nejšťastnější bytost, moc věcí se mi pod rukama nedaří...... BUDE LÍP ;-)

  OdpovědětVymazat
 3. Ano, bude líp. Před pár týdny se mi "zhroutil svět". Naštěstí se vše vyřešilo a už je líp. Je třeba věřit.
  Díky za písničku, už je mezi oblíbenýma (doteď jsem jí neslyšela).
  Přeji hodně sil, Monika

  OdpovědětVymazat
 4. Lucinko, ani já nemám v poslední době na růžích ustláno, mnoho věcí se v mém životě změnilo a kromě splínu přineslo i mnoho bolesti. Přesto věřím, že všechno zlé je pro něco dobré a že bude zase co nejdříve všechno krásné a "sluníčkové" :)
  Proto posílám hodně sil, víry, pozitivního myšlení a to by bylo, aby se na tebe opět neusmálo štěstí :-*

  Co nosím v kabelce? + Kabelková GIVEAWAY!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Přeju hodně síly a štěstí, aby se vše obrátilo k dobrému. Já mám nemocnou mamku v současný chvíli a život se nám všem obrátil vzhůru nohama. Musíme holt bojovat :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.