Chocolate moments

pondělí, října 19, 2015

Zachumlejte se do peřin, vezměte do ruky skvělou knížku a dopřejte si teplý čokoládový nápoj, který vás přenese za hranice sychravého dne. Já osobně to tak měla a už se těším až si to zopakuji hned o víkendu, kdy dorazí má druhá půlka. Tentokrát nejde o Kubu, ten je mou součástí, jde o mou sestru, která je střeštěná, bláznivá ale dokonalá. Občas bych jí tedy nařezala, ale najděte mi sourozence, kteří jsou naladění stále na stejnou vlnu.

Já osobně s ní omládnu, občas se chovám v její přítomnosti jako dvacetiletá puberťačka co je schopná poskakovat v předsíni když se jí něco povede. Kecám, vlastně tak skáču i když tady není, to ale nemusí nikdo vědět. :) Už nyní plánujeme večer u vína, sazky a dostihy, spánek do oběda, který společně uvaříme a následně vyjdeme do ulic okupovat všechny obchody světa. Praho, drž se, tolik legrace si ještě nezažila. Nesmím zapomenout na masku, nehty a šlehané mléko, které nadevše miluje.  Čokoládové lžičky se budou tedy hodit. :)

No a pokud na ně máte také chuť, udělejte si již nyní pořádnou zásobu na víkend. Čím více si toho uděláte, tím měnší pravděpodonost, že za chutí čokolády vylezete z pelechu. Můžete jí ponořit do horkého mléka a nechat rozpustit, nebo jen tak okusovat při dojemné scéně. Lepší varianta ale je, pustit se do ní s drahou polovičkou najednou. Postelové hrátky jsou stále in. :)


No a co na tuto dobrotu potřebujete?

V podstatě nic kromě dobré čokolády, dřevěných lžiček a silikonové formy na led.
Čokoládu rozpustíte v nádobě nad vodní lázni a nalejete do silikonové formy.Poté zapíchnete lžičku, kterou můžete předtím popsat hromadou vzkazů a vložíte do ledničky.

Za pár hodinek vytáhnete, necháte chvilku venku a potom pomalu vyjmete. Pozor!!! Netahejte za lžičku ale vyloupněte, jinak jí můžete zlomit.

Přeji dobrou chuť a skvělé čokoládové orgie. :)
You Might Also Like

8 komentářů

 1. Kde se dají sehnat ty super lžičky?

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, jednoduché a krásné :) Zrovna mi na to zpoza zad koukal synek a je jasné, co budeme zkoušet :) Jen musíme sehnat ty dřevěné lžičky, mrknu na net, u nás nehrozí ve městě je sehnat :( měj se krásně :)

  OdpovědětVymazat
 3. Super nápad, který praktikuji skoro každé Vánoce, ale vždycky jsem sehnala jen dřívka na nanuky. Poradíš mi, kde sehnat tyhle super dřevěné lžičky? :)

  OdpovědětVymazat
 4. Moc děkuji! Určitě zkusím 👍

  OdpovědětVymazat
 5. Super jednoduchý nápad! :)
  Můžu se jen zeptat jakou používáš čokoládu? Jestli nějakou vysokoprocentní nebo mléčnou ať je to sladší..? :)

  OdpovědětVymazat
 6. Prvé, čo mi napadlo bolo, že by to bola úžasná vec na prespávačku :D Ale určite to skúsim ♥
  beelievin.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 7. Vyzerá to chutne :) Pri tomto počasí asi ideálne :D :)

  www.tinsjourney.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 8. Tak to je dokonalé. To mi nedělej! :D :)

  Bella z Belliny tajnosti - můj tajný, 100% autentický deníček o všem, co nemohu běžně řešit s ostatními

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení