DIY: Halloween mummy

neděle, října 18, 2015

Když nás skolí nemoc a venku to moc nadějně nevypadá, pouštíme se vždy do tvoření. No a neboť děti plánují soukromou Halloween párty, je třeba pomalu řešit dekorace. Pavučiny máme, pavouky už také skladujeme pár let, no dýně nám babička doručila přímo ze zahrádky.

Jediné co nám tedy chybělo byla mumie. Bez ní přece není ta pořádná halloween párty. Ano, padal tady nápad za nápadem a možností bylo mnoho. Bohužel ne všechny se dali realizovat. Dokonce Sebíka napadlo, že se zamozá do toaletního papíru a bude mít zaroveň i masku, když mu byla ale položena otázka, jak bude chodit na záchod, vzdal to a raději bude Hulk. :)

Neboť jsem ale mama šikovná, vynalézavá a internet znám jako svoje boty, udělali jsme malé lucerničky s podobiznou mumie. Efekt skvělý, děti nadšené a já jsem spokojená, neboť s tím není skoro žádná práce.


Potřebujeme:

- sklenici například z přesnídávky
- obvaz
- nůžky
- lepidlo
- oči 

Vysvětlovat postup asi nemusím ale raději ve zkratce provedu. :) Přesnídávku sníme, sklenici omyjeme, zbavíme etikety. Následně uděláme pár tahů lepidlem a začneme omotávat obvazem. Až budete vědět, že obvazu je již dost, opět použijeme lepidlo. Následně přilepíme oči a dílo hotovo. Pět minut práce ale hromada radosti. :)You Might Also Like

9 komentářů

 1. To je moc skvělý nápad :) Asi ho také vyzkouším. Pěkný podzimní večer Lucko!

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je neuvěřitelně roztomilé :D

  OdpovědětVymazat
 3. Je to hrozne zlaté :3 Mám veľmi rada tieto diy dekorácie, ktoré mi pripomínajú jeseň :)

  www.tinsjourney.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
 4. Nápad jsem využila v družině. Děti výroba bavila a výsledek byl nádherný. Nyní nám zdobí výstavu 20 duchů. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Ttot už mě také napadlo a dokonce jsem to viděla i jinde ale i tak mi to přijde naprosto skvělý nápad =)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení