Plním si sen

čtvrtek, října 08, 2015

Jak už asi všichni víte, připravuji vydání prvního on-line magazínu, který ponese stejné jméno jako můj blog.
Tento nápad se realizuje již od léta, nechtěla jsem ho ale prozrazovat do doby než nepřekonám první stanovenou metu. Ta byla na jednu stranu jednoduchá, na stranu druhou šlo o rozhodující přelomové místo.

A ejhle, zapálila jsem se do toho natolik, že je první meta překonána a nyní by již mělo jít vše jako po drátkách.
Ano, koukám na vše s nadhledem a nebudu se hroutit když to nebude mít odezvu v jakou doufám.
Věřím ale, že můj čas, srdce i láska, kterou do toho vkládám, bude následně příjemně oceněná.Těšit se můžete na vánoční recepty, tipy, inspiraci, ale i například návody na balení dárků. Na tomto všem se nyní usilovně pracuje v každém volném okamžiku. Doma se věčně ozývá cvakání fotoaparátu, ťukání do klávesnice a tleskání, kterým odháníme toho malého chlupatého lumpa od všech dekorací. Prostě taková normální rodinka. :)

Tímto magazínem si plním malý sen a už nyní vím, že pokud něco opravdu chcete a jdete za tím, určitě se to povede. Neříkám, že plnění snů je jednoduché, potřebujete k tomu totiž mnoho síly, času a obětování. Pak se ale podíváte na výsledek, kterému se dostane ocenění a najednou víte, že všechny ty nervy, probdělé noci a galony kávy za to stály. Ano, může to vše také dopadnout jinak a všechen ten věnovaný čas je nadobro ztracen, to ale nezjistíte, pokud to nezkusíte.

Vždy je potřeba nápad či sen, který doplníte odhodláním. Důležité je si hlavně věřit, pokud si totiž sami nevěříte, raději se do ničeho většího nepouštějte. Můžete tak ztratit čas, který vám již nikdo nevrátí. A co si budeme povídat, čas je to nejdůležitější co v životě máme.

Ráda vás uvidím i na nové stránce, která patří magazínu a to ZDE. Je již aktivní a já budu vděčná za všechny komentáře a odpovědi na mé (skoro denní) otázky, které mi pomůžou přizpůsobit časopis právě vám. No a pokud máte pocit, že jste jasný adept, který může jakkoliv přispět při zrození prvního čísla, určitě mi napište na magazin.angel.inspiration@gmail.com .

Na skvělý recept, tip či návod se v magazínu určité místo najde.

Tak co, těšíte se stejně jako já? :)You Might Also Like

6 komentářů

 1. Jsem na něj tedy moc zvědavá a úplně chápu tvé nadšení! BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 2. Už fotky a nadšení napovídají,že to bude stát za to a já se hrozně moc těším!
  Uvítám nápady a inspirující fotky,moc děkuju .Krásný den.Renča

  OdpovědětVymazat
 3. Máš krásný sen! Přeji hodně úspěchů! :-) Skills of Art

  OdpovědětVymazat
 4. Je obdivuhodné, že jsi plniš svůj sen, který rozhodně není malý a jednoduchý :) Jsi velkou inspirací a na magazín se strašně moc těším! :-D

  OdpovědětVymazat
 5. Páni! Vždycky jsem si přála mít vlastní magazín. Zrovna teď mi pod rukama vzniká časopis v rámci školního projektu a vidím, jak náročná ta práce je. I přesto bych se tomu jednou chtěla věnovat :).

  Hodně štěstí! Těším se na první číslo ♥

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení