Last Day 2015

čtvrtek, prosince 31, 2015

A je to tady, období sentimentálních článků plných ohlédnutí za rokem minulým a vidina roku následujícího. Pokud blogy čtete už nějaký ten pátek, víte, že bez toho to prostě tak nějak nejde. :) 
Já osobně to letos nebudu mít jinak... Letošní rok obsahoval mnoho jedniček, které znamenají mnohé. 
Mám za sebou první rok v Bonami, které mi umožnilo poznat mnoho příjemných lidí. Je skvělé pracovat v podstatě s přáteli, kteří umí naslouchat, povzbudit vás sklenicí vína když máte splín a nebo dokonce na oslavu narozeni zařídit 33 balónků, které dokáži zaplavit v podstatě celou kancelář. :) Práci v tomto prostředí totiž poté nevnímáte jako nějakou povinnost ale jako koníček.

Další jednička patří mému magazínu... Magazínu o kterém zde padlo již tolik slov, že jej snad ani nemusím představovat. Ale jen pro pořádek vkládám odkaz kde si jej můžete v klidu prohlédnout. Byla to vlastně taková malá zkouška ohněm, kterou jsem tajně tisíckrát vzdala. Naštěstí jsem ale měla vás, Kubu a kamarády, kteří mě v každé krizi podrželi. No a výsledek? Díky zpětné vazbě mohu říct, že jsem uspěla. O to více si připravování dalšího čísla maximálně užívám. 

Pak tady máme ale i malé jedničky v podobě prvního vypadnutého zoubku Sebíka, kterého v následujícím roce čeká nástup do školy. Jednička v chlupaté verzi, která nám už skoro půl roku dělá nepořádek v botníku a při podávání jídla panáčkuje s dokonalým výrazem v očích. Prvenství patří ale i vám. Letos poprvé jsem pro vás uspořádala skvělou velkou adventní soutěž a jedné z vás splnila Vánoční sen v podobě výletu do Amsterdamu. Myslím, že bych jich ještě pár našla, nebudu vás ale zdržovat čtením dlouhého seznamu. 

No a co rok následující a mé plány? Bude to hlavně o putování a cestování. Již nyní plánujeme dovolenou na Slovensku, čeká nás cesta do Švédska a nechybí ani výlet do již zmíněného Amsterdamu. Také tady máme výletování pod stanem, které se stane hlavní dominantou letního magazínového čísla. A musím říct, že na to se těším snad nejvíce. :)

Předsevzetí typu "zhubnout, cvičit, běhat " se už na začátku vzdávám. Není to totiž o tom si jej dát ale konat. Důležité je prostě chtít a je jedno zda začnu hned prvního ledna nebo až 16. března. Musí to přijít samo neboť nutit se není to pravé ořechové. Prostě si hodlám následující rok užít tak, jak uznám za vhodné. Přece jen je to můj život, má rozhodnutí, mé cíle a sny, 

A vám? Vám přeji jen a jen to nejlepší. Důležité je si věřit a nevzdávat se i když to hodně bolí. Nemluvím ale o fyzické bolesti, mluvím o tom všem všeobecně. Je jedno zda jde o rozchod, ztrátu někoho blízkého nebo jen banalitu o které si myslíte, že znamená konec světa. Neznamená, je to koloběh života a nic jej nedokáže ovlivnit. Co má se stát, se stane... Plňte si své sny a nepřemýšlejte zda něco udělat či ne. Znáte to - "Nelituj toho co jsi udělal ale toho co jsi neudělal".

Krásný vstup do Nového roku...

You Might Also Like

3 komentářů

 1. Vse nej do nového roku i vsem u vas :)

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, to je moc pěkně napsané. Tvé jedničky jsou super a musím říct, že jsem je prožila všechny s tebou! Gratuluji Ti k nim a doufám, že dvojky budou stejně úspěšné ;)
  Konec roku 2015 byl pro mě docela těžký, ale snažím se dívat dopředu, ze všeho si vzít nějaké ponaučení a užívat si každý den, kdo ví, který bude náš poslední!
  Přeji hodně štěstí do nového roku! :-*
  bára.kára blog

  OdpovědětVymazat
 3. Rok 2016 přinese spoustu skvělých věcí! Víc, než rok 2015, takže se je na co těšit! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení