Miluji rozdávat radost

úterý, prosince 29, 2015

Vánoční stres pominul, dárky rozdány a cukroví je dávno fuč. Na jednu stranu mám toto období ráda, na stranu druhou jej ale díky stresu celého světa nenávidím. Všichni se někam ženou, předhánějí se v drahých darech a zapomínají na podstatu. Nemluvím o tom, že díky Vánoční reklamě na Coca Colu jsem málem rozmlátila televizi. :) 

Sama jsem to neměla jinak... Dárky jsem kupovala ještě 24.12, děti hnala ven se psem abych stihla vše zabalit a na blogu jsem za celý prosinec neudělala vůbec nic. Ostuda. Nyní je ale vše fuč a já si mohu užívat "pracovního" klidu a pohody za psacím stolem v pohodlí domova. Tohle na své práci miluji, tu možnost se v tomto období netahat do práce a užívat si křiku děti (jak kdy), dopřát si skvělé kafe a občas se posadit na terasu plnou zeleně, která zatím neměla šanci zmrznout. 

To jsou ale zimní prázdniny, že? :) Brala bych sice sníh, který k tomuto období patří ale zatím nepociťuji sněhovou abstinenci, slunce mě totiž dokonale nabíjí. Jen se obávám, že dříve než napadne sníh porostou petrklíče. No nechme se překvapit co nám příroda v následujících zimních týdnech nadělí. 

Proč tady ale dnes jsem a co vám chci sdělit? 

Mám pro vás vyhlášení soutěže "splnění Vánočního přání". 

Vaše komentáře jsem si četla stále dokola a kdyby to bylo v mých silách, splnila bych přání vám všem. No co vy víte, třeba v sentimentální chvilce vyberu dalšího výherce a obdaruji ho jeho přáním v průběhu roku, nyní je ale mou milou povinností oznámit oficiálního výherce a tím se stává "Aneta Hoření", která si přála poznávací zájezd do Amsterdamu. Moc gratuluji. Anetku jsem již kontaktovala a o výhře jí informovala. Ani nevíte jak příjemný pocit je někoho takhle překvapit. Na cestu se vydáme společně a troufám si říct, že si to parádně užijeme. Sama jsem se tam vždy chtěla podívat a trochu mě její přání motivovalo. A neboť nechceme mrznout, pojedeme v období kdy vše pokvete a fotky na památku nebudou mít sychravý vzhled. Myslím, že si toto přání zaslouží teplé sluneční paprsky a posedávání na lavičkách pod rozkvetlými stromy.

A abych ostatní neochudila, přidává i pár fotografií, které vznikly v období Vánoc. :)


Nebyla bych to já abych vám o fotografiích nic neřekla. Každá z výše zveřejněných má na to právo.
Celé Vánoční období nás doprovázelo slunce, které působilo jako nabíječka a hned šlo vše lépe. Prostě ideální počasí na procházky.  Nezapomněli jsme na ručně psaná Vánoční přání, které letos obsahovalo básničku složenou pár minut po snídani v krásném prostředí u Karlova mostu.

Ačkoliv se dárky moc nechlubím, tento za to stojí i když je ho nyní na blozích všude plno. Šlo o Vánoční přání Kuby a o hodinkách Daniel Wellington  mluvil tak dlouho, že by byl smutný pokud by je pod stromečkem nenašel. Vybral si ty samé co mám já, takže dvojčata jako vždy. :)

V obchodech se objevilo na pultech liči, které jsem brala útokem a snad jsem už tak minimálně kilo snědla. Pokud jste stejný "liči" maniaci jaká, víte o čem mluvím. Taky jsem se letos hecla a upekla kousek jménem Pavlova. Nečekala jsem, že se podaří ale stalo se. No a když chutnalo i tchýni, byla to dvojnásobná výhra.

No a v poslední řadě je zde můj dokonalý kousek od Eppi. Pamatuji si na okamžik, kdy jsem ho navlékla poprvé. :) Od té doby je to můj věrný společník a dokonce jsem si díky němu oblíbila fialovou barvu, kterou jinak vůbec nemusím, Byl i závěrečnou tečkou mého Vánočního outfitu. :)

Děkuji, že jste dočetli až sem a budu se na vás zase brzy těšit. Pác a pusu...

FOLLOW ME


You Might Also Like

5 komentářů

 1. Luci, smekám. Čekala jsem cokoliv ale tohle ne. Jsi dokonalá a to jsem nic nevyhrála. Závidím a gratuluji Anetě. Jsi jediná blogerka, kterou mám ráda a vlastně i čtu. Sice mě to malé dítě občas nenechá ani rozkliknout odkaz na nový článek ale nedám se tak lehce. Jsem ráda, že jsi a věřím, že toho ještě mnoho v blogovém světě dokážeš. Krásný vstup do Nového roku. Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. Luci, děkuji, děkuji, děkuji a myslím, že Ti ještě mnohokrát poděkuji. Nedokážu popsat, jak velkou radost jsi mi udělala. Bulela jsem tu jak želva. Je to pro mne ten nejkrásnější vánoční dárek :) Už se moc těším až spolu vyrazíme a krásně si Amsterdam užijeme. Splnil se mi sen!

  OdpovědětVymazat
 3. To vypadá, že jsi měla nádherné Vánoce! Anetce gratuluji! :)

  OdpovědětVymazat
 4. Nádherné fotky, milujem tvoje články! ♥

  sydneysleek

  OdpovědětVymazat
 5. Ten prstýnek je nádherný. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení