Angel na Tripu

čtvrtek 3. března 2016

Let's go aneb bláznivým akcím se nedá odolat a je třeba tomu dobrodružství vyjít vstříc. 
Poslední dva měsíce plné stresu, vyčerpaní a pocitu vyhoření jsou za mnou a já mám možnost se zase posunout dál a nepřemýšlet nad tím co bylo ale co bude. Když se na to už teď podívám zpětně, nebylo to zas tak šílené ale občas vám prostě tělo vnitřně vypoví službu a vše se potom pomalu bortí samo. Znáte to, když se se*e, tak se prostě se*e. :) Fuj, vulgarismy na blogu, no kam jsem to dospěla? Lehce se plácám po ruce ale co, život je prostě takový, tak na co si budeme hrát. Ale dost o tom co bylo, zpětný zrcátka jsou ideální v autě, v životě to ale není dobrá volba. 

Dívám se dopředu a vidím dva měsíce plné cest. Výlet do Tater s rodinkou, Multi Trip s kamarádkami a cestu do Švédska s drahou polovičkou. Ano, to vše se odehraje od konce března do konce dubna. Trochu šílená představa pro matku, která zásadně nejede nikam bez předchozího naplánování, zmapovaní cesty a kalkulace. Tentokrát jsem se nechala ale unést bláznivou povahou kamarádky a kolegyně zároveň ( Gabe, ano, mluvím zde o tobě). Když ve středu v práci prohlásila, že pojedeme na Multi Trip Malaga/ Mallorca/ Ibiza měla jsem nutkání jí změřit teplotu a možná decentně proplesknout. Ibiza? Já? A k moři? Aby to bylo pochopeno, nikdy jsem ještě u moře nebyla. Ano, čtete dobře, žádný písmenka či slova jsem si nepopletla. 

Po zjištění, že se nejedná o pracovní ani jinou horečku, přestala jsem nějak přemýšlet a už jsem stála u počítače s připravenou kreditkou, která mi byla následně odcizena a já jen v sedě na podlaze koukala, jak mlátí do klávesnice, píše jména a opisuje údaje z mé karty. Celou dobu jsem si to nepřipouštěla ale po příchozích zprávách z banky mi začalo docházet, že to myslí vážně. Ty vole, já fakt poletím pryč, bez rodiny, psa, dětí, starostí a povinností vařit obědy. 

Doma jsem to oznámila s takovým nadšením, že i Sebík začal brečet zoufalstvím, že se nikdy nevrátím a spadne letadlo. No ideální, jak mě na tento výlet dokonale připravit. Nastoupilo utěšování a slibování dárků, které zakoupím v každém městě kde pobudeme. Slzy ustoupily, díky bohu. Kuba to naštěstí přijal s klidem ale jsem na něj po návratu zvědavá, vždy se chvástá, jak mohu pryč a po návratu je plný zoufalství a vděku. :) Ale třeba ho jen podceňuji. 

A já? Už teď se vnitřně balím, píšu seznamy a těším se jak malé dítě. Snad nám vyjde i počasí a já budu po návratu zahlcovat rodinu pouze skvělými zážitky, chlubit se fotkami a chválit tento bláznivý trip do nebes. Počasí sice neovlivníme ale co už, někdy to tak má být a v dobré společnosti u skleničky vína je déšť někdy příjemnější. :)

Takže kdo už navštívil tyto tři destinace a má pro nás tip kam, kdy a jak, budeme jen rádi. 
A co vy a bláznivé výlety? Podnikáte je také nebo vše plánujete se střízlivou hlavou? 

PS: Letenky tam i zpět jsou za necelé tři tisíce, takže se tomu vlastně ani nedalo odolat. :)


PS: Mnozí z vás již čekají na nové číslo magazínu, viďte? Tak nezoufejte, vyjde již 15.3 a bude plné Velikonoc. O tom ale zase příště. 

FOLLOW ME

2 komentáře

 1. To je skvělé, užij si to! A v Malaze pozdravuj mého přítele, je tam od ledna a už netrpělivě čekám, až se mi vrátí :D :) No a je to tam přímo nádherné!

  OdpovědětVymazat
 2. Miluju spontánní nápady a když se jedná o cestování, tak ještě dvakrát tolik :) S Mallorcou mám navíc výborné zkušenosti - podle mě jedno z nejkrásnějších míst ve Středomoří. Pokud chceš, můžeš si o ní přečíst u mě na blogu Itchy Feet Diary

  Moje zkušenost s Mallorkou
  Mallorca, perla Středomoří
  10 nejkrásnějších pláží Mallorky
  4 tipy na výlety po Mallorce

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.