FRESH NEWS - Konec prokrastinace ...

neděle, dubna 03, 2016

... aneb teď se zase začnou dít věci. Přichází jaro a s ním i hromada energie, kterou jsem po té pochmurné zimě potřebovala jako sůl. Takže ti, kteří už jásali nad mrtvicí mého blogu mohou ukončit oslavy a zahalit se do smutku. :) Jsem zpět v plné polní.

Za těch pár měsíců kdy blog stagnoval se událo mnohé a já se rozhodla blog pojmout trochu jinak. Nabrala jsem hromadu inspirace, pomáhám Lucince s vlastním projektem a plánuji více cestovat a výletovat. Ono se to nezdá ale když na pár dní v měsíci vypnete, dostane se vám taková vlna energie, kterou můžete po nějakou dobu dokonce rozdávat. Ano, u pracující mámy s dvěma dětmi, přičemž jedno vstupuje do puberty, je to s energii na štíru. Na druhou stranu už nyní přemýšlím, že jednou začnu psát průvodce "Jak žít s puberťákem".

A na co se vlastně můžete těšit? Hromadu DIY projektu a mraky inspirace. 
Chyběla jsem vám? 


Vaše Lucy :)

FOLLOW ME


You Might Also Like

9 komentářů

 1. Ahoj Luci, vítej zpět. Jsem ráda, že ses vrátila. Ono je to na blogové scéně nyní takové divoké a ten kdo není podplacen, miss nebo nebydlí v Norsku (či jej alespoň nenavštívil) není in a zbytek nuda. Tebe mám ráda a věřím, že budeš po odpočinku zase plná optimismu. Těším se na další článek. Leňa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, nevím zda zde zavládne optimismus ale budu se snažit. :) PS: Taky jsem byla v Norsku ale nikdo o tom neví. :)

   Vymazat
 2. Vitej zpatky, Luci! Moc se těším na příspěvky:-) pozdravy od moře posílá Tereza

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jéé, děkuji Terez. Já letím 14.4 na trip (Mallorca/Malaga/Ibiza) a na moře se neuvěřitelně těším. Na koupání to nebude, to víme ale uvidím jej poprvé. Kdepak jsi ty?

   Vymazat
  2. Tak si to moc krasne uzij- to morske poprve!! Ja jsem na Corfu;-)

   Vymazat
  3. Luci, já myslím, že se už koupat bude dát. Mallorca hlásí nádherně a někteří už tam mají první koupání za sebou. Přeji, aby se ti výlet vydařil a užila sis ho.

   Vymazat
 3. Určitě je dobře, že ses vrátila :)

  OdpovědětVymazat
 4. Mohla bys třeba udělat krátký report z ANGEL NA TRIPU :-) Myslím, že by to mohlo být zábavné čtení.

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení