Kristovy léta jsou nenávratně pryč

úterý, června 14, 2016

Ženy se prej na věk ptát nemáte, není to slušné. Teda alespoň to tvrdil zarytě můj děda, na kterého vzpomínám poslední dobou velmi často. Na ty okamžiky, kdy jsem se musela postavit zády k jeho velké skříni, kde se vždy našla nějaká sladkost, kterou dokázal vykouzlit. No jo, to jsou ty okamžiky, které si pamatujete do konce života. Zpět ale k tomu věku. Již tento pátek oslavím neuvěřitelných 34 let (ten okamžik kdy všichni zjistí reálný věk a odhlašují se z odběru) a musím přiznat, že se tak necítím ani náhodou. Děti sice rostou a mě by už mělo dojít, že s každou oslavou jejich narozenin jsem starší zas o nějaký ten pátek i já ale nedochází. Užívám si dospělou pubertu, takovou tu, kterou vám rodiče nezakazují, utrácím za co chci, mám své vlastní názory, které mi máma nevymluví a mohu si v uvozovkách dělat co chci.

No a neboť nechci slavit sama, rozhodla jsem se pro bláznivou věc. Pojďme se sejít nad hromadou dobrot, pokecat o chlapech, kosmetice a užít si pohodu někde v parku. Co vy na to? Prostě Angel piknik párty nebo snídaně v trávě. Poznávací znamení "34". Viděla bych to na akci v parku nebo krásných prostorech "The Senses". Akce bude samozřejmě v Praze, takže se předem omlouvám všem nepražanům.

Pokud je zájem a chuť, tak šup do komentářů pod článek a napište mi svůj názor. :)


PS: skvělá zábava zaručena :) Samozřejmě dle počtů se pokusím zajistit i program ať se nenudíme.

You Might Also Like

2 komentářů

  1. Lucinko, moc ráda dorazím. Sleduji tě od začátku a u nás v práci tě sledujeme snad všechny. Jsi jiná, neotřelá a neprodejná, což se dnes moc cení. Takže kdy a kde? Míša a spol.

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení