Muž je stvoření ješitné

čtvrtek, června 16, 2016

I po tak dlouho době po jeho boku jsou občas situace, kdy mě dokáže ne/mile překvapit. Já vím, je to chlap a ti jsou občas jako divá zvěř, prostě nevíte co můžete čekat. Jak jsem již psala na facebooku, tohle narozeninové období mě baví rok od roku víc a víc. To "nenápadné vyptávání" co si přeji, nedivila bych se ani kontrole historie v počítači, kde se pohybuji a na co koukám. Prostě chlap bez nápadu a vlastní fantazie. A kdo napíše, že doma takového má ať si mě nepřeje. :)

Kuba : Miláčku, co by sis přála?
Já : Nic mě vážně nenapadá, snad jen nějaké drobnosti.
Kuba : Drobnosti si snad můžeš koupit sama, ne? Co bys ale chtěla?
Já : ....

No nevím, jak u vás doma ale u nás začínám vnímat ješitnost mého drahého již na kilometry daleko.
Kytka se kupuje jednou za rok, tedy pokud na farmářském trhu nepopadnu trs pivoněk a umanutě si nestojím za svým. Večeře je zbytečná, vždyť si přece můžeme uvařit něco doma a kino je nuda, kam se stejně chodíme jen vyspat neboť jakákoliv hodina bez dětí znamená ničím nerušený spánek.Mám tady tedy pro vás pánové pár informací k dobru:

- žena chce být prostě rozmazlována. Nebavíme o prstenu od Tiffaniho či jiné věci, za kterou standardně pořídíte 1KK v centru Prahy. To je troufám si říct jiná kategorie.

- myslíte si, že brečíme u romantických filmů jen protože je to tak "krásné"? Ale prdlajs. Závidíme hlavní hrdince. Je jedno kolik nám je, prostě tyhle nereálné pohádky žereme.

- neptejte se nás, co na tom a tom herci v daném filmu vidíme. Je to v ten okamžik chlap s velkým "CH" a život s vámi je jen něco jako zahřívačka. :) Nutíme vás na ty filmy koukat schválně, třeba vám to jednou dojde. 

- kytku vám nikdy o hlavu neomlátíme, tedy pokud nepřijdete ještě s větou "Miláčku, musíme si vážně promluvit" to už přijďte raději bez čehokoliv a nejlépe s kufrem

- dárky na narozeniny a Vánoce se neposuzují dle paragonu ale dle všeho ostatního. Takže pokud jste na facku ( to jsme občas všichni) kupovat drahý dar vám stejně na dlouho nepomůže.

- vnímejte, poslouchejte, sbírejte informace, které nakonec můžete využít ve svůj prospěch 

Myslím, že bodů by zde mohlo být mnohem více ale byla by to ztráta času. Dámy souhlasí, pánové se vztekají a řvou "Feministka jedna". Takže nečekám, že by se zde nějaký vyjádřil a veřejně napsal pravdu. Většinou je to jen hromada výmluv. Prostě žádný chlap není dokonalý, to vlastně ani žena ale víte jak, obhajoba stojí čas a energii. :) Hlavně prosím berte tento článek jako vtipnou vsuvku a nikoliv jako vyjádření jedné blogerky co se doma nudí v dokonalém vztahu. :)

Dokonalý vztah má své časové omezení a nikdy, podotýkám nikdy netrvá věčně. Pak je to o úctě k tomu druhému, lásce, starostech a všeho co vás drží pospolu. Nemůžete ale po deseti letech čekat, že vám bude nosit snídaně do postele, milovat vaše mastné vlasy, případná kila a na každou schůzku nosit drobnosti o které ve finále tak moc stojíme.... Konec hlášení.


You Might Also Like

3 komentářů

  1. Muzu rict ze naprosto souhlasim-jen teda zatim nemam rodinu, ale i spolu v kine dokazem usnout:-D. Porad si rikam, "kdyby me cely rok poslouchal, co rikam, tak by mel napady na darky no jeje".... Ale on se radsi opta, protoze on fakt NEVI (proste to nevnimal no:-))

    OdpovědětVymazat
  2. hmm a jak se holky snaží? Holka klukovi většinou koupí takový dárek, který se líbí jí a musí se tedy líbit i jemu...My takový blbosti dávat nechceme, tak se zeptáme. Občas by nebylo na škodu se zeptat nás, co si přejeme..jenomže podle vás by to byla blbost, tak nám to nekoupíte..

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení