Motýlek co pomáhá

pondělí, července 04, 2016

Zdraví je vlastně výhra v loterii a není nic za co byste si jej mohli koupit. Můžete vlastnit všechno bohatství světa ale zdraví je položka, kterou nikde nenajdete, nikde jí nekoupíte a jeho hodnota je nevyčíslitelná. Kuba doma občas sází sportku a ve finále si stejně řekne, že zdraví rodiny je ta největší výhra v životě, kterou si můžete přát. Pak asi následuji já, neboť občas říká, že to se mnou doopravdy vyhrál. :)Nedávnou jsem měli na Bonami kampaň "Doplněk pro život" , která měla vstoupit do podvědomí všech našich skvělých zákazníků a podpořit lidi jenž takové štěstí v životě neměli. Jde o rodiny, které se rozhodli pořídit si dítě, ten malý zázrak a smysl života. Tam někdo nahoře ale zasáhl a onu radost jim okořenil kořením zvané "Mozková obrna". Jejich život se převrátil o milion stupňů a já sama bych v této situaci nevěděla jak si počít. Když jsem četla večer příběhy maminek, nutkavě jsem vstala a šla ty svoje lumpy obejmout, protože mi došlo, že já už vlastně vyhrála. 

Mohla bych zde říkat, jak je vše složitější, těžší ale nebudu neboť si troufám říct, že vy všichni, jak zde nyní jste, víte o čem mluvím. Každý z nás alespoň jednou měl možnost takto nemocného člověka vidět. Je jedno zda ve zprávách, v tramvaji či na procházce. A koukali jste někdy na ty maminky? Vypadají vyrovnaně, spokojeně a radují se z maličkostí či jen z miniaturních pokroků svých dětí. Myslím, že před vnějším světem je ta bolest skryta někde hodně hluboko a jejich síla je tak veliká, že tu bolest jako normální člověk nevidíte. 

Na stránce doplnekprozivot.cz můžete pár těchto maminek podpořit zakoupením krásných motýlků, které šijí v čase, který jim je v rámci starostí o nemocné dítě dán. Sama jsem neváhala a pořídila klukům pár kousků. Najdete tam ale také motýlky pro dámy, pejsky, brože a mnoho dalšího. Každý kousek je ručně šitý a je do něj vložená láska ženy s kterou se život nemazlil. 

Pokud se tedy rozhodnete obdarovat těmito kousky kohokoliv, či dokonce jen sebe, určitě se vám to vrátí. 
You Might Also Like

6 komentářů

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení