předadventní kalendář plný soutěží

čtvrtek 3. listopadu 2016

Nedávno mě Market z blogu TAMARKI oslovila, jako jednu ze svých 23 oblíbených blogerek s prosbou o zapojení do krásného předvánočního projektu s názvem "PŘEDadventní kalendář". Nápad se mi velmi zalíbil a neboť Market sleduji již dlouho, bez zaváhání jsem souhlasila.


Jak jsem psala výše, tento PŘEDadvetní kalendář bude probíhat na dalších 23 blozích, kde se denně odkryje jedno soutěžní okénko. Můžete se tak zapojit celkem do 24 soutěží o krásné kousky z dílen samotných blogerek a také hlavně poznat blogy o kterých jste ani nevěděli. :)

Ráda vám nyní v krátkosti představím blog samotné iniciátorky, tedy Market. Jde o milovnici severského stylu, tvořivou bytost a její blog je vlastně její odraz. Pokud tedy takové blogy vyhledáváte, určitě jí navštivte a pokochejte se tou nádherou. Doporučuji také nakouknout na její e-shop, kde objevíte krásné kousky včetně autorského povlečení, které najdete v jednom z adventních okének. Které to ale bude, neprozrazdím. :)

Okomentovat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.