Travel tips: Wellness hotel Vista

středa, listopadu 02, 2016

Jak jistě někteří víte, minulý týden jsme s rodinkou vyrazili na prodloužený víkend směr Dolní Morava, kde si děti užívali hlavně podzimní prázdniny. A neboť plánujeme poznávat krásná místa dále, rozhodla jsem se, že se s vámi podělím o dojmy a třeba vás v Travel Tips seriálu seznámím se zajímavými místy včetně přibližné kalkulace.


Hotel Vista leží v blízkosti hranic Pardubického a Olomouckého kraje, nedaleko od Králického Sněžníku. Takže zde v každém období najdete možnost využití. Podzim ideální na houbaření, v zimě na lyžování a jarní či letní měsíce můžete využít k výletům po okolí. I přesto, že jsme jeli na podzim, na houbaření to moc nebylo... No, jako nebudu vám lhát. V okamžik kdy vlezete do Wellnes zóny, se představa chození po lese a hledání nějakých hřibů rozplyne jako pára nad hrncem.

Děti si wellness zónu také zamilovali ( mají to lenošení prostě v genech). Občas se ale umoudřili a vodu vyměnili za dětský Mamutí koutek, kde jsem je nechala osudu a dopřála si klidovou zónu či cvičení ve fitku. Jako jo, jsme s Kubou sice občas lenivost sama, ale jako rodiče na to máme plné právo. :) Ale by se neřeklo, vytáhli jsme druhý den paty i ven a užili si Mamutíkuv vodní park, který se nachází v blízkosti hotelu. Lucinka i Sebínek řádili, lezli všude možně a já se v tu chvíli stala dvorní fotografkou.


Následně jsme lanovkou vyjeli na kopec a naskytl se nám krásný pohled na okolí, které místy zakrývala taková ta záhadná mlha. Nejmladší členové naší rodinné posádky opět využili dětské hřiště ( nechápu odkud berou stále tolik energie ) a já si s Kubou užila výhled, kafe a hlavně ten chvilkový pocit bez jakýchkoli starostí. Ano, každý máme občas plno práce ale tyhle okamžiky vás donutí přemýšlet nad nesmrtelností brouka a jste vlastně vděční za zdravé děti, střechu nad hlavou a zjistíte, jak moc je pro vás každý člen rodiny důležitý. Smích dětí donutil zvednout hlavu od kafe i ostatní a bylo krásné vidět úsměv na tvářích ostatních. Neuvěřitelně vás tyhle okamžiky nabijí energií a vy zjistíte, že zastavit čas a ztratit se v okamžiku má své kouzlo.


Stezku v oblacích jsme ale tentokrát vynechali. Už jsme jí totiž nedávno v rámci výletu navštívili a také začalo lehce poprchávat. Namířili jsme si to tedy k lanovce a všichni se těšili na večeři, saunu a relax,  kterého máte v hotelu dostatek. Osobně si myslím, že 3 dny bohatě stačí, tedy i hlavně finančně.

Co se týče vybavení, čistoty a služeb, musím udělit jedničku. Personál ochotný, usměvavý a vždy připraven poradit. Pokoje s krásným výhledem (ať už koukáte na jakoukoliv stranu), vybavené minibarem, satelitní televizí a hlavně dostupná bezplatná wi-fi v celém hotelu.

Jdeme na kalkulaci:

- ubytování na 2 noci ( 3 dny ) - 8.317 Kč včetně bohaté bufetové snídaně
- k obědu a večeři můžete využít restaurace přímo v hotelu nebo v blízkém okolí ( zde bych obědy volila venku a veřeři v hotelu) Popřípadě si můžete za poplatek 350 Kč / dospělý a 190 Kč / dítě dokoupit večeři v bufetové restauraci
- parkování se odvíjí od místa kde zaparkujete (100 Kč před hotelem, 200 Kč v garáži, popřípadě zdarma pod hotelem
- vstup do venkovního dětského vodního světa, Funparku či na lanovku máte v ceně pobytu
- neomezený vstup do wellness světa opět v ceně pobyttu
- benzín ( dle délky cesty )

Suma sumárum nás tento pobyt včetně jídla ( obědy a večeře ) vyšel na cca 11. 000 Kč a nelitujeme. Občas si člověk prostě musí vyhodit z kopýtka. Nemohu říct, že se tam za ty prachy nikdy nepodíváme, věřím ale, že najdeme za tuto či mnohem nižší cenu i další krásná místa. Pokud máte tip, tak sem s ním. :) A abych nezapomněla, zde můžete kouknout na video z našeho pobytu.

PS: dejte vědět, zda tyto Travel tips vítáte. Zpětná vazba pro mě moc znamená, díky ní vím, co na blogu vítáte chcete či nikoliv.You Might Also Like

4 komentářů

 1. Já teda tipy, kam jet (nejen s dětmi určitě vítám), a budu se těšit na další! Jinak hezký článek.

  OdpovědětVymazat
 2. Hezký článek, určitě byl výlet senzační! :)

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
 3. Travel tips jsou super napad takze klidne muzou byt casteji:-)

  OdpovědětVymazat
 4. Hezký článek, určitě uvítám další!! Já doporučuji Wellness Hotel **** Pod Kyčmolem v Horní Lomné (http://www.podkycmolem.cz/), mají super wellness a děti jsou vítány! Pro hotel dělám, tak pokud by byl zájem, napiš, můžeme něco vymyslet :)
  Lenka (lenka_jas@centrum.cz)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení