Cesta k lepšímu životu

úterý 28. února 2017

Je to týden co jsem se rozhodla jít do 30 denního projektu, který má za úkol dokázat, že 30 dní prostě nestačí. Ačkoliv jsem neměla velká očekávání a na těle mě bolí i ušní lalůčky, mám ze sebe skvělý pocit... Ten se totiž objeví vždy jako první. Do fitka se těším, Dominika (trenéra) proklínám při každém cviku a domů chodím, jak dítě, které dělá nejistě první krůčky.


Pociťuji na sobě ale i jiné změny? Ano. Po vysazení slazených vod nejsem nafouklá, jako pátrací balón a zadek se po všech těch cvicích začíná tvářit jako zadek, ne jako rozteklá zmrzlina, která vám v létě spadne na rozžhavený beton. Nasadila jsem do jídelníčku pravidelnost, vysadila bílé pečivo a přidala více ovoce/zeleniny. Myslím, že pokud to takhle půjde dále, nebudu se v létě na koupališti koukat okolo sebe a sebevědomě si to namířím ke schůdkům. Ano, já totiž vždy do vody raději skočila a schovala svou hroší kůži, takže schůdky nepřipadali v úvahu. :) Prostě jako každá druhá ženská, která tohle období nevítá s nadšením.

Co na to vše tělo? Bolí jako čert. To ale neznamená, že to vzdám. Vždy to na začátku bude bolet, a když to bolí, je to dobře. Ano, není bolest, jako bolest ale tohle je taková ta dobrá bolest. Dokonce si pak cviky dělám v den kdy nemáme trénink doma u televizních novin. Jen neděli vyhlašuji ale za den klidu a pohody, takže to nemám v úmyslu udělat ani dřep, nebo? :)

Co říkám na FIT UP? Díky dostupnosti z mé práce má deset bodů, které se nebojím uložit i v jiných ohledech. Vždy mě přivítají s úsměvem, po cvičení se ptají, jaké to bylo a telepaticky vás poplácají po zádech. Velikostně a rozložením jako takovým jsem spokojená. Je tam zóna testosteronu, kam jsem se prvně bála, teď tam chodím jako bych to tam vlastnila. Potom ladies zóna, která je oddělená a najdete tam jen ženy. Ideální tedy pro ty dámy, které se ve společnosti mužů necítí dobře, nebo chtějí mít prostě svůj klid. :)

Mnoho z vás se ptalo na cenu členství a Dominika. Tak v rychlosti... Ceny členství jsou dvě, jedno je za 499 Kč a druhé za 799 Kč. Co cena obsahuje se dočtete ZDE. A Dominik? Je trenér na správném místě, lehce nekompromisní ale díky pozorovaní řeči těla vás nenutí nechat ve fitku duši, vše s mírou. Jo a je zadaný, píšu to pro slečny, které mi v jedenáct v noci psaly a dotazovaly se na jeho stav. :D Můžete se s ním ale určitě domluvit na cvičení, popřípadě se na cokoli zeptat. Ráda otázky předám a on vám v dalším článku odpoví na co nejvíce dotazů. Už nyní je jich cca 50, chudák... :)


1 komentář

  1. Jeeej super. Mala by som sa do takého niečoho aj ja pustit, lebo teda cvičenie odkedy mám dieta, strašne zanedbávam... Ale začať s nápadom, že najskor 30 dni, to myslim, že sa dá a potom to už pojde samo, ked si človek zvykne :)
    Štýl ženy

    OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.