Stačí 30 dní?

neděle 19. února 2017

A je to tady, zítřek je dnem "D". Ptáte se v čem je tento den výjimečný? Od zítřejšího dne mě čeká měsíční trénink pod dohledem trenéra Dominika z fitcentra FIT UP, který si bere mou maličkost pod křídla. Když jsem s ním před uzavřením naší spolupráce seděla, byla jsem mile překvapena znalostmi, které jako mladý kluk má. Cílem tohoto projektu je ukázat, že 30 dní je jen začátek. Není možné po 30 dnech očekávat zázraky a figuru do plavek. A proč začínám nyní a nedala jsem si progress sebe sama jako předsevzetí se vstupem do nového roku? Asi takhle, nadešlo období kdy mnoho lidí končí neboť výsledky nevidí, já se rozhodla, že vám to nedovolím a pokusím se vás motivovat k dalším výkonům.


Nemám tělo modelky... Děti, stres a sedavé zaměstnání na mě zanechalo stopy, velké a těžké stopy. Sebevědomí kleslo na nulu a pokud je možné jít do minusových hodnot, troufám si jít ještě hlouběji.  Také nejsem žádný znalec na zdravou stravu, fitko vídávám jen ve filmu a na instagramových profilech, které sleduji.  Jsem lajk a začátečník jako většina z vás. Rozhodla jsem se tedy do své proměny investovat. Ne, nebudeme se zde bavit o ročních členstvích (i když pro cvičení ve fitku jsou nutností), sypaných blafů slibujících po konzumaci ztrátu tuků a šílených dietách. Jde o čas, odhodlání, sebelásku a motivaci.

Úplným začátkem bylo nutné vysadit všechny slazené limonády, včetně mého oblíbeného Red bullu. První den byl těžký ale říkala jsem si, že to dělám pro sebe... Pro svůj lepší pocit, pro Kubu, děti, pro lepší život bez depresí při každém pohledu do zrcadla. Řekněme si to upřímně, v období chladných měsíců máme možnost vše schovat a nevěnovat tomu pozornost. Bohužel čím více se začíná oteplovat, naše vnitřní já křičí a zoufale se snaží dostat do formy. Něco vám ale prozradím, domácím cvičením toho moc nezískáte a ve většině případech to po odcvičení 30ti denního ala cvičení  vzdáváme, neboť výsledky asi zůstaly u sousedky, která se opět na instagram profil fotí v miniaturních plavečkách i přesto, že jí denně vozí kurýr pizzu velkou jak půlka fotbalového hřiště.

Co je mým cílem? Ukázat, že 30 dní je málo. Ano, u někoho jsou změny vidět neboť začíná s vyšší váhou, je zavodněný apod. Pokud jde ale o tvarování, zde už se bavíme o měsících, slyšíte to množné číslo? Já vím, někdy makáte jak parní lokomotiva a určité partie prostě ne a ne zmizet. V tomto  případě je potřeba si uvědomit, že to co cvičíte není na onu partii vhodné a je třeba změna.

Budu tedy ráda, když budete projekt sledovat a společně se pak podíváme co 30 dní dokáže. Ale ať to není jen o jakémsi sledování bez reakce, máte jedinečnou možnost se ptát. Všechny otázky zodpoví Dominik, který bude mým měsíčním lektorem, rádcem, kamarádem a parťákem.

PS: Na konci také vylezu s kůží na trh a ukážu vám foto před a po, včetně centimetrů, které jsou poctivě zapsány. :)

PS2: Nejvíce budu přidávat na insta, včetně instastories, tak si mě přidejte, sledujte a ptejte se.
Najdete mě pod profilem @blogangelinspiration

5 komentářů

 1. Hodně sil a odvahy :) Já cvičím Jillian a někdy dá opravdu námahu to neskoncovat ;) ale tobě přeju větší odhodlání, než mám já ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Já si tedy nemyslím, že domácím cvičením toho člověk moc nezíská. Naopak. Pokud člověk dokáže vytrvat, pak dokáže dost dobře a s velmi dobrými výsledky cvičit zadarmo doma. Pokud někdo tuhle vůli nemá, fitko mu podle mě nepomůže, možná chvilkově ve stylu "když už mám zaplacenou tu permici" a někoho ani to nepřiměje vydržet, protože pokud sami nechceme, stejně to vzdáme a je jedno jestli cvičíme doma nebo ve fitku. Každopádně cvičení zdar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moni, ono to má být myšleno hlavně tak, že doma člověk může cviky dělat špatně a nakonec si tak uškodit. Od toho se odvíjí i fakt, že pokud něco není děláno dobře, nemá to takové výsledky. :)

   Vymazat
 3. Tedy Lucko, je to masakr - jsem moc zvědavá na fotky před a po. Klobouk dolů, že ses takhle veřejně zavázala :) iva

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj Ivi... Ano, je to velký závazek ale také obrovská motivace, která mou maličkost nenechá jen tak couvnout. Ukázala bych tak veřejně, že jsem srab a to nechci. :) Chci ostatní motivovat a ukázat, že někdy je 30 dní začátek, jindy to zase na bikiny nestačí. :)

   Vymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení

Používá technologii služby Blogger.
© ANGEL INSPIRATION. Design by Fearne.