Miláno za 4 kila, neber to!

čtvrtek, září 14, 2017

Plánujete do konce roku ještě někam vyrazit? Mám pro vás tip za pár kaček, který si nemohu nechat pro sebe. Při hledání letenek za teplem jsem objevila letenky do Milána za pár kaček. Původně jsem Miláno zadávala jako přestupní stanici, neboť dostat se přímo z Prahy za fajn cenu někde do tepla není reálné. Tedy jinak, ono to reálné je, bohužel cena už nikoliv. A osobně mi nízkonákladovky nevadíLetenky jsem objevila na Easy Jet viz zde. Ceny se samozřejmě mohou za chvilku lišit, těm kteří často takto cestují to nemusím vysvětlovat. Čím větší zájem je, tím rychleji cena letenek roste. Může se také lišit při vyhledávání pro větší skupinu lidí. Sama mám zkušenost s jinou cenou pro dva a pak jinou když započítám i děti. Mnohokrát jsem všemožně kombinovala aby cena byla co nejnižší. :) 


Upozornění: Než se pustíte do nákupu letenek, prosím koukněte na ubytování. Miláno je velmi populární destinace a ceny jsou v tomto období vyšší. Doporučuji kouknout zde nebo zde. Výhodné je většinou ubytování pro tři, kde se ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji s přistýlkou. Vlastní zkušenost z tripu Ibiza/Malorka/Malaga, kde ubytování pro dva nebo čtyři vycházelo šíleně. Sotva jsme jely tři holky, najednou byla cena přijatelnější. :) You Might Also Like

9 komentářů

 1. óóó, ak by som mala čas, hneď by som sa do milána vydala! keď som bola na erazme, moja spolubývajúca pochádzala z milána a ponúkla mi ubytovanie zadarmo, takže to by som mala... každopádne vďak za typ, budem to v budúcnosti čekovať, mám rada nieto letenky! ja ich sledujem na honzoviletenky :).

  KEJMY ♥.

  OdpovědětVymazat
 2. To jsou super ceny! V Miláně mám kamaráda, takže bych se tam určitě ráda podívala. BEAUTYPUSINKA

  OdpovědětVymazat
 3. :D :D pěkný! Ta cena letenek mě přivádí k tomu, že se mě se pořád všichni ptají, jak je možné, že žiju v Itálii a moc tady necestuji, když mám vše tak kousek. Naopak lidi z Česka toho tady navštívili pomalu více jak já a celkově všichni Italové ...no a tyhle levné letenky jsou prostě důvodem, protože nás tady nestojí tak málo ani cesta vlakem do dalšího města, zatímco z Česka se krásně dostanete za takovou cenu do Itálie ...to je ten důvod no :D Takže jen a jen podporuju tohle low-cost cestování a Miláno je parádní víkendovou destinací! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, ceny jsou perfektní. Už mám s Kubou koupen termín 9-11.11. Jede na nějakou výstavu motorek, takže mám celý den na město, kafe a focení. Nedáme kafe? :)

   Vymazat
 4. Tak to je pecka! Do Milána bych se taky ráda podívala.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení