Malta za pár stovek

pondělí, února 19, 2018

Neboť poslední dny trávím mnoho času na stránkách leteckých společností z důvodů plánování prázdnin, naskytne se mi občas najít letenky za fajn cenu. Pokud vám tedy zůstalo po  naplánování velké (nejen rodinné dovolené) pár dní k dobru? Co takhle zpáteční letenka z Norimberka na Maltu za krásných 1375 Kč? Nejlevněji vyjdou aktuálně začátkem června ale i v červenci za cenu 1850 Kč stojí za hřích. Více možností na stránkách RyanairTermín 4. - 11. 6 


Termín 16. - 23. 7


Jak do Norimberku? Osobně jsem při poslední cestě (Norimberk - Porto) zvolila transfer Praha - Norimberk a zpět. Nic jsem neřešila, jen objednala auto a už to jelo. Výhodou bylo, že nás jelo 7 holek, takže se cena krásně rozpočítala. V případě rodinné dovolené jde o sáhnutí do vlastní kapsy. 

Možnosti jsou tedy následující? 
- autem (parkování vyjde přibližně na 10  / den) 
- autobusem: např. Flixbusem kde se ceny pohybují od 349 Kč nebo Student Agency od 380 Kč

Jak z letiště? Autobusovou linkou s označením X. tato linka jezdí co 30 - 60 minutovém intervalu a jízdenka, kterou zakoupíte přímo u řidiče vás vyjde na 1,50 €.


Ubytování? Záleží na preferencích, počtu cestovatelů a také na komfortu samotném. Já osobně vždy koukám na kuchyňský kout, vzdálenost od letiště a moře. Zbytek již řešíme dodatečně třeba pronájmem skútru nebo auta. Samozřejmě také velmi záleží na složení posádky. Rodina bude přece jen hledat něco jiného než parta kamarádů, kteří mají v plánu Maltu prozkoumat od východu na západ. 

Ceny pro rodinu (2 + 2) se pohybují na Booking.com od cca 8 tis za týdenní pobyt. V případě, že budete chtít ještě ušetřit, přes tento odkaz (klik ZDE) získáte po uskutečnění pobytu 10% z ceny pobytu zpět.  V případě, že nejste hotelový typ, můžete vyzkoušet i portál Airbnb. Já osobně s ním zkušenosti nemám, takže nemohu dodat jakékoliv rady, tipy apod. :) 


V případě, že se rozhodnete letenky zakoupit, přeji šťastný let a krásný pobyt. Dejte potom vědět která místa stojí za návštěvu a která klidně vynechat.


PS: Pokud vás tyto tipy na levné letenky baví, šup na můj instagram, kde ve strories občas nejdete jobovky leteckých společností a vydáte se do Barcelony jen za necelou stovku, jako tomu bylo před pár dny. :) You Might Also Like

4 komentářů

 1. Moc dekuju za tip :) mrkni na Air bnb na ubytování, využívám ho poměrně často. Tak to vypadá e dovcu už mám vybranou děkuji :)
  DL :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není vůbec zač. Věřím, že se jedná o letošní první vlaštovku z mé strany a bude těchto tipů mnohem více. :) Na Air bnb občas koukám ale raději využívám jednoduchost Bookingu. Prostě kliknu, tisknu, zaplatím a bydlím. :) Pokud tedy jako dovolená vyhrála Malta, určitě pak napiš jak se líbilo. Lucka

   Vymazat

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení