Lehni a zhubni

pondělí, března 26, 2018

No dobře, tak jednoduše to nejde ale dobrý motivační start je základ. Řekněme si narovinu, že mít krásnou postavu je sen každé ženy. Která tvrdí, že to tak není, trochu kecá... Byť idál, který by každého posadil na zadek ještě nebyl objeven. 

Ano, každý jsme jiný. Někdo rád kosti, někdo křivky, jiný zase extrémy. To je přece fajn, ne? Kdyby bylo vše stejné, život by byl nuda a já stereotypy nerada. 

Když mi Kuba na začátku ledna odjel, řekla jsem si, že když už jsem na té volné noze, začnu na sobě více makat a snažit se odstranit tu nespokojenost, která na mě denně mávala ze zrcadla. Začalo to operaci očních víček (článek si můžete přečíst zde), následně jógou a v neposlední řadě vámi hojně poptávaným vanquishem. Následně jsem přidala fitko s trenérkou Luckou Adamcovou, kterou jsem měla možnost poznat na GHC klinice, kde mi rámci vyživového poradenství pomohla upravit jídelníček ... a ejhle, kila mi mávají a tělo se formuje. 

No nebudu vám lhát, je to fajn pocit. Když jsem se po pár týdnech postavila na váhu a viděla ten úbytek, normálně jsem doma začala tancovat a dělat hovadiny, které čekáte od dvacítky jenž vyfasovala iPhone X. No blázen na druhou... Zpět ale k vámi poptávanému Vanquishi (informace na stránkách GHC kliniky zde). Vysvětlím to lidsky, nečekejte prosím odbornou přednášku s pozitivy, negativy a hloubkově vysvětlený proces, kapišto? 


Vanquish je něco, co mi připomíná takové to světlo u zubaře. Jen nesvítí, je menší a hřeje. Přikládá se nad partii, která se ošetřuje a po dobu 45 min (co 15 minut malá pauza na měření) zahřívá a ničí tukové buňky. Ty se následně z těla odplaví a vy můžete jen dělat papa. Dobrý ne? Nicméně, pokud se máte následně v plánu nacpat jitrnicí, budou to pro vás zbytečně vyhozené peníze. Je třeba do toho krom času investovat i špetku vůle, dodržovat pitný režim a vynechat alespoň na dobu procedůry nezdravé potraviny. Protože jedině tak máte zaručen úbytek, který vás pak nakopne. Vím o čem mluvím. Sama na tyto věci moc nevěřím, prostě nejde nic nedělat a pak si skočit do obchodu pro menší velikost. Byla jsem tedy skeptická až do třetí procedůry, tam už šlo vidět radikalnější úbytek než půlcentimetrový... Začala jsem jíst, chodit dvakrát denně do fitka pod dohledem Lucky a ve finále jsme se dostali na úbytek na břiše (tam kde se ta pneu prostě nehodlá vzdát) na krásných 7,5 cm. Jen si zkuste na pravítku naměřit 7,5 cm, to je přece bomba... Jako mohla bych udat klidně 10 cm ale nejsem chlap, věci nezveličuji. :D

Úbytek byl následně potvrzen i vyšetřením na bodystatu, jenž měří vše co v těle máme... Od tělesné aktivní hmoty, až po vodu v uších (kecám, ale věřím, že o tomto měření už každý slyšel). Nemluvím o napnutí (vyhlazení) pokožky, neboť tato procedůra nepálí jen tuky, ale taky podporuje tvorbu kolagenu. Úbytek se samozřejmě může lišit. Dle informací je u někoho větší, u jiného menší. Když tam vlezete s velikostí 34, nečekejte zázraky. Palí se tuk, ne nafouklé břicho z KFC. Určitě jsem na tomto zázrakem políbeným přístroji nebyla naposled. Ráda bych podstoupila stejnou procedůtu i na stehna a zadek (se vám popřípadě i vyfotím ať vídíte ten rozdíl). Klinika GHC má jako jediná z Prahy právě nádstavec i na tyto partie a byl by hřích to nevyzkoušet. No budeme si o tom s Kubou muset promluvit, nějaká odměna za toho čtvrt roku co byl fuč by se hodila... Tak proč neinvestovat do své lásky. :) 

No ale pojďme k tomu co vás ve finále zajímá nejvíc... Kolik to sakra stojí a kdy se mohu objednat?!
Tak pozor, akční balíček 5ti procedůr je aktuálně v akci za 9.500 Kč. Určitě doporučuji následně investovat i do přístrojové lymfo drenáže (jen přeskočíte z jednoho lůžka na druhé) kterou klinika také nabizí. Pomůže rozproudit lymfu a krasně tělo prokrví. Co se týče objednávek, stačí kouknout na web kliniky a postupovat dle instrukcí. 

PS: Pokud se odhodláte a na procedůru si skočíte (ideální čas před letní sezónou), dejte pak vědět jaké jsou vaše výsledky. Já husa se nevyfotila ale jen změřila, takže v rámci tothoto nemám srovnávací fotografii. Pokud ale půjdu i na zadek, ten vám jako vyfotím, že... :DYou Might Also Like

1 komentářů

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení