Prázdninová Mallorca za 6 stovek

úterý, června 19, 2018

Nemáte plány na státní svátky hned zkraje července a máte v kapse pár stovek, které za nějakou super dovolenou klidně oželíte? Tak to mám tip přímo pro vás. Navštivte s drahou polovičkou, rodinou nebo kamarády Mallorku za krásných 625 kaček. Letenky uvolnil do prodeje Ryanair a je jich docela dost. :) Pokud vás tedy začátek prázdnin nezajímá ale srpen by se hodil, najdete pár letenek i v tomto termínu. Jedinou nevýhodou je odlet a přílet na letiště Tegel (Berlín), je tedy třeba počítat s dopravou na něj. Možností jak se tam dostat je mnoho, doporučuji ale volit jízdenky Flixbusu nebo Regiojetu, popřípadě vlakové spoje ČD. Ceny se pohybují od 9 stovek výše za zpáteční jízdenku. 

Co se týče ubytování, je to v sezóně trochu složitější a dražší, proto určitě před zakoupením letenek  koukněte na ceny ubytování, ať pak nespíte v parku na lavičce. :) Pokud pojedete 4, vyjde vás ubytování osoba/týden 3 až 5 tis při rezervaci přes Booking i oblíbený Aibnb. 


You Might Also Like

0 komentářů

Děkuji za komentář, všechny pilně před zveřejněním čtu.

Komentáře jsou moderované, takže nepanikařte když se po odkliknutí ihned nezobrazí. Po přečtení budou uveřejněny :) Děkuji za pochopení