Trojúhelníkové bikiny

Venice Beach Venice Beach Trojúhelníkové bikiny, proužky v křiklavých neonových barvách pink s proužky - košíček A-B 32 (65)

Venice Beach Venice Beach Trojúhelníkové bikiny, proužky v křiklavých neonových barvách pink s proužky - košíček A-B 32 (65) e-shop >>

Bikiny značka VENICE BEACH s trendy vzorem s proužky, v křiklavých neonových barvách. Nastavitelný bikinový top s vyjímatelnými vycpávkami. Bikiny s podšívkou. Materiál: 80% po.. Venice Beach >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny mentolová - košíček C-D 34 (65)

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny mentolová - košíček C-D 34 (65) e-shop >>

Horní díl s vyjímatelnými košíčky a postranními výztužemi. Kalhotky s řaseným, založeným pasem. S propracovaným řasením. Měkké mikrovlákno z 86% polyamidu, 14% elastanu. .. Lascana >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny hnědá s potiskem - košíček B 34 (65)

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny hnědá s potiskem - košíček B 34 (65) e-shop >>

Horní díl s vyztuženými košíčky a zapracovaným zesílením pro efekt push-up... Lascana >>KangaROOS Kangaroos® Trojúhelníkové bikiny, batikovaný vzhled oranžovážlutá - košíček A-B 32 (65)

KangaROOS Kangaroos® Trojúhelníkové bikiny, batikovaný vzhled oranžovážlutá - košíček A-B 32 (65) e-shop >>

Módní batikovaný vzhled ve svítivých neonových barvách vzbudí na pláži pozornost. Nastavitelný top s vyjímatelnými vycpávkami. Bikiny vypodšívkované. 80% polyamid, 20% elast.. KangaROOS >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny pestrobarevná s potiskem - košíček C-D 34

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny pestrobarevná s potiskem - košíček C-D 34 e-shop >>

S aktuálním potiskem. Trojúhelníkové bikiny. Nastavitelný bikinový top s vyjímatelnými vycpávkami. Dvojitá ramínka. Materiál: 80% polyamid, 20% elastan (Xtra Life LYCRA®). Pod.. Lascana >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny vlněná bílá - košíček C-D 34 (65)

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny vlněná bílá - košíček C-D 34 (65) e-shop >>

Trojúhelníkové bikiny od Lascana s vyjímatelnými košíčky a postranními výztužemi. Horní díl s ozdobnou sponou zlaté barvy. Jemně lesklá látka z měkkého mikrovlákna. 86% p.. Lascana >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny bílá - košíček A-B 32

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny bílá - košíček A-B 32 e-shop >>

Trojúhelníkové bikiny od Lascana. S vyjímatelnými vycpávkami. Top a kalhotky s ozdobnými kroužky zlaté barvy. 86% polyamid, 14% elastan. Podšívka: 100% polyamid... Lascana >>JETTE Trojúhelníkové bikiny černá - košíček C-D 34 (65)

JETTE Trojúhelníkové bikiny černá - košíček C-D 34 (65) e-shop >>

Trojúhelníkové bikiny značky JETTE, vytvořené módní návrhářkou Jette Joop. Elegantní look s třpytivými ozdobnými nýty na topu i na kalhotkách. Nastavitelný top s vyjímatel.. JETTE >>Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny pink - košíček A-B 32 (65)

Lascana LASCANA Trojúhelníkové bikiny pink - košíček A-B 32 (65) e-shop >>

Trojúhelníkové bikiny značky LASCANA. Nastavitelný horní díl s vyjímatelnými košíčky. Působivým prvkem je otvor ve tvaru srdce na horním dílu a vzadu na kalhotkách. Z 80% po.. Lascana >>


2019 Prádlo a plavky | Kontakt